Informacje13 maja 2014, 18:01,

Katarzyna Ciołkowska w Klubie Klasy Kobiet


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Klasy Kobiet w Piasecznie zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Klasy Kobiet KKK, które odbędzie się 13 maja 2014 roku o godz. 18:00 w Przystanku Kultura, przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Podczas najbliższego spotkania, odbędzie się spotkanie z Katarzyną Ciołkowską. Wstęp wolny. Zapraszamy na spotkanie Klubu Klasy Kobiet w Piasecznie.

Klub Klasy Kobiet


KATARZYNA CIOŁKOWSKA to dyplomowany instruktor qi gong (czi-kung). Od kilku lat prowadzi dla kobiet ćwiczenia Qi gong Promienistego Lotosu, które oparte są na mądrości Starożytnych Chin i Tybetu i zostały opracowane przez Mistrzynię Daisy Lee. Ćwiczenia te cieszą się uznaniem i ogromnym zainteresowaniem w wielu krajach Europy i Ameryki. Uczą jak utrzymać ciało i umysł w dobrej kondycji, jak radzić sobie ze stresem. Piękne, płynne ruchy wykonywane w trakcie zajęć poprawiają postawę i relaksują. Styl ten łączy medyczny Qi gong, automasaż, akupresurę i tybetańską terapię dźwiękiem. Stosowane techniki wzmacniają organizm, pomagają kobietom pielęgnować emocjonalną i fizyczną harmonię, wewnętrzną siłę, umiłowanie życia, troskę o siebie i innych. Ćwiczenia mogą być stosowane w leczeniu zespołu napięcia przedmiesiączkowego, włókniaków, cyst, zaburzeń gospodarki hormonalnej, uderzeń gorąca. Systematyczne ćwiczenie Qigong spowalnia procesy starzenia, zachowuje młodość, uodparnia na stres, zapewnia odprężenie i wewnętrzny spokój, poprawia koncentrację oraz trwale poprawia pamięć.

autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje13 maja 2014, 18:01,

Indonezja - Klub Podróżnika w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza mieszkańców do Klubu Podróżnika: INDONEZJA / Michał Prokurat. Spotkanie odbędzie się 13 maja 2014 roku o godz. 20.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas spotkania, będzie można poznać bogaty zbiór wspomnień i zdjęć z podróży po Indonezji O podróży będzie opowiadała Michał Prokurat. Spotkanie poprowadzi: Tomasz Pakuła. Wstęp wolny. Zapraszam do Klubu Podróżnika.

INDONEZJA - KLUB PODRÓŻNIKA W PIASECZNIE


- "Po latach eksplorowania krajów byłego Zwiazku Radzieckiego szereg okoliczności sprzyjających w 2013 roku skierował mnie do Azji Południowo-Wschodniej, a dokładnie do kolorowej Indonezji. W czasie naszego pobytu udalo nam się zobaczyć szereg przepięknych miejsc położonych na Małych Wyspach Sundyjskich oraz na Jawie. Na moim pokazie fotografii z tego zakątka świata nie zabraknie pięknej przyrody, aktywnych wulkanów, a także zabytków światowego dziedzictwa UNESCO. Każdy z gości Klubu Podróżnika będzie mogł spróbować jedynej w swoim rodzaju jaśminowej herbaty lub jawajskiej kawy. Dodatkowo w czasie pokazu zostanie zorganizowany konkurs, którego laureaci otrzymają drobne indonezyjskie upominki. Serdecznie zapraszam!" - tak zachęca do pojawienia się na spotkaniu sam prowadzący Michał Prokurat.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

INDONEZJA - KLUB PODRÓŻNIKA W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie