Informacje13 maja 2014, 18:01,

Indonezja - Klub Podróżnika w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza mieszkańców do Klubu Podróżnika: INDONEZJA / Michał Prokurat. Spotkanie odbędzie się 13 maja 2014 roku o godz. 20.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas spotkania, będzie można poznać bogaty zbiór wspomnień i zdjęć z podróży po Indonezji O podróży będzie opowiadała Michał Prokurat. Spotkanie poprowadzi: Tomasz Pakuła. Wstęp wolny. Zapraszam do Klubu Podróżnika.

INDONEZJA - KLUB PODRÓŻNIKA W PIASECZNIE


- "Po latach eksplorowania krajów byłego Zwiazku Radzieckiego szereg okoliczności sprzyjających w 2013 roku skierował mnie do Azji Południowo-Wschodniej, a dokładnie do kolorowej Indonezji. W czasie naszego pobytu udalo nam się zobaczyć szereg przepięknych miejsc położonych na Małych Wyspach Sundyjskich oraz na Jawie. Na moim pokazie fotografii z tego zakątka świata nie zabraknie pięknej przyrody, aktywnych wulkanów, a także zabytków światowego dziedzictwa UNESCO. Każdy z gości Klubu Podróżnika będzie mogł spróbować jedynej w swoim rodzaju jaśminowej herbaty lub jawajskiej kawy. Dodatkowo w czasie pokazu zostanie zorganizowany konkurs, którego laureaci otrzymają drobne indonezyjskie upominki. Serdecznie zapraszam!" - tak zachęca do pojawienia się na spotkaniu sam prowadzący Michał Prokurat.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

INDONEZJA - KLUB PODRÓŻNIKA W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 maja 2014, 18:03,

Koncert uczniów Europejskiej Szkoły Artystycznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

GOK Lesznowola serdecznie zaprasza na gościnny koncert uczniów Europejskiej Szkoły Artystycznej klasy pod kierunkiem p. Agnieszki Lis. Koncert odbędzie się we wtorek, 13 maja 2014 roku o godz. 17.30. Miejsce: świetlica GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej przy ul. Zimowej 25c. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert uczniów Europejskiej Szkoły Artystycznej.

KONCERT UCZNIÓW EUROPEJSKIEJ SZKOŁY ARTYSTYCZNEJ


Poniżej program koncertu:

Przeczytaj też: Upływa termin zapłaty podatku

KONCERT UCZNIÓW EUROPEJSKIEJ SZKOŁY ARTYSTYCZNEJ
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie