Informacje6 stycznia 2008, 00:00,

Karnawałowa impreza Funk My Soul - Klub Kino Piaseczno

Przed nami kolejna impreza organizowana przez agencję muzyczną 2FUNK.pl w Klubie Kino w Piasecznie. Impreza FUNK MY SOUL odbędzie się w sobotę, 12 stycznia 2008 roku. Start imprezy o godzinie 21:00. Wstęp na karnawałową imprezę Funk My Soul kosztuje 5 złotych. Organizatorzy: Klub Kino Piaseczno oraz Music Agency 2FUNK.pl

Karnawała impreza FUNK MY SOUL w Klubie Kino Piaseczno

Podczas imprezy FUNK MY SOUL w Klubie Kino zagrają: Danny Deep (2funk.pl, DannyDeep.pl), oraz Comet (2funk.pl). Podczas Funk My Soul, przez całą noc na parkiecie porywać was będzie do tańca muzyka z gatunku: funky house, latino, vocal oraz electro. Rozpocznij karnawał na imprezie Funk My Soul w Klubie Kino.

Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas na godzinę 21:00, w sobotę: 12 stycznia 2008 roku. Klub Kino znajduje się w Piasecznie, przy ulicy Sienkiewicza 11. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 - przystanek Kolejka Piaseczyńska (dawniej Kino Mewa). Serdecznie zapraszamy na imprezę Funk My Soul do Klubu Kina Piaseczno!
autor/źródło: Daniel Kwiatkowski (Danny Deep) - Music Agency 2FUNK.pl » www.2funk.pl

Informacje1 stycznia 2008, 00:00,

Blog mieszkańców powiatu piaseczyńskiego Blog Roku 2007

Nasz blog e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, został zgłoszony do konkursu: BLOG ROKU 2007. Konkurs na najlepsze blogi minionego roku, jest organizowany przez spółkę Grupa Onet.pl Konkurs Blog Roku 2007, polega na wybraniu 10 Najlepszych Blogów 2007 w 10 kategoriach tematycznych, oraz jednego najlepszego Bloga Roku 2007. Wyboru najlepszych dziesięciu blogów w konkursie BLOG ROKU, dokonają Internauci oraz specjalnie powołana Kapituła Konkursu. Od 15 stycznia 2008 roku rozpocznie się etap głosowania SMS'ami, przez internautów, o którym poinformujemy w serwisie.

Nasz blog bierze udział w konkursie Blog Roku 2007 w kategorii Moje zainteresowania i pasje (blogi tematyczne)

Analizując statystyki naszego blogu e-mieszkańców, dostrzegamy rosnącą z dnia na dzień odwiedzalność. Coraz częściej widać w statystykach powracających czytelników naszego serwisu, przez co wnioskujemy, że forma prezentacji informacji spotkała się z waszą akceptacją i coraz częściej do nas zaglądacie w poszukiwaniu interesujących wydarzeń z regionu. W związku z tym, postanowiliśmy zgłosić do konkursu nasz blog, który jest tworzony przez e-mieszkańców, dla wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, którzy interesują się sprawami powiatu piaseczyńskiego oraz gmin, w których mieszkają. Nasz blog bierze udział w konkursie Blog Roku 2007 w kategorii: Moje zainteresowania i pasje (blogi tematyczne): blogroku.pl/powiat-piaseczynski

Od prawie roku prezentujemy aktualne informacje o wydarzeniach rozrywkowych, sportowych i kulturalnych w powiecie piaseczyńskim i poszczególnych gminach w powiecie: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn. Blog, który właśnie czytasz, to powiat piaseczyński oczami e-mieszkańca. Zapraszamy wszystkich do korzystania i współtworzenia prywatnego serwisu powiatu piaseczyńskiego, bo to najlepsze miejsce dla każdego e-mieszkańca. Dziękujemy Wam za dotychczasowe zainteresowanie naszym serwisem.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego blogu e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego
Tematy: