Informacje4 marca 2019, 19:31,

Kalendarium wydarzeń Centrum Kultury Piaseczno w marcu 2019


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Marzec wypełniony jest po brzegi kulturą. Warto zapoznać się z kalendarium wydarzeń Centrum Kultury Piaseczno, które zostało przygotowane na marzec 2019 roku. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kliknij na plakat, aby go powiększyć:

KALENDARIUM WYDARZEŃ CENTRUM KULTURY PIASECZNO

Kalendarium marzec 2019 do pobrania (pdf)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 lutego 2019, 18:00,

Tatry - Wojciech Lewandowski - Klub Podróżnika w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 lutego 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika - Fenomen Tatr czyli małe-wielkie góry. O Tatrach opowie Wojciech Lewandowski, wykładowca na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, alpinista i podróżnik, autor publikacji i programów popularnonaukowych, uczestnik wielu ekspedycji alpinistycznych i naukowych w góry świata. Zawsze jednak chętnie wraca w ukochane Tatry, od których wszystko się zaczęło. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Tatry  - Wojciech Lewandowski - Klub Podróżnika w Konstancinie

Każdy, kto kocha Tatry, ma pewnie te swoje własne, jedyne i niepowtarzalne. Wszystkich zarażonych nieuleczalną „tatrzańskością” łączy to wyjątkowe miejsce, wzbudzające marzenia i wywołujące wspomnienia. Podczas spotkania poznamy lub przypomnimy ich wymiary, podziały, rekordy, zmienność, a także wspaniałą przyrodę, historię odkrywania i ich niesamowity wpływ na naszą kulturę.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie