Informacje10 października 2008, 00:00,

Jubilate Deo - koncert zespołu Mikroklimat - Zalesie Górne

Zalesiańska filia Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na niedzielny koncert zespołu Mikroklimat: JUBILATE DEO, który odbędzie się 12 października 2008 roku o godzinie 13:15 w Kościele w Zalesiu Górnym. Koncert organizowany jest z okazji XXX lecia parafii w Zalesiu Górnym oraz VIII Dnia Papieskiego. Informacja pochodzi z forum mieszkańców Zalesia Górnego: www.zalesie-gorne.eu

Jubilate Deo koncert zespołu Mikroklimat Zalesie Górne

Zespół Mikroklimat pochodzi z Muzycznej Krainy £agodności. W skład zespołu Mikroklimat wchodzi: Stanisław Szczyciński (fortepian, śpiew), Barbara Sobolewska (śpiew), Artur Chaber (instrumenty perkusyjne). MIKROKLIMAT gra piosenki balladowe, piosenki, w których można znaleźć elementy jazzu, bluesa, muzyki folkowej. Więcej informacji o zespole Mikroklimat przeczytacie na stronie: www.mikroklimat.net
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje11 października 2008, 00:00,

Teatr Banasiów wystąpi na Bajkowej Niedzieli Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: KAPKA PODRÓżNICZKA Z WODY KSIężNICZKA, w wykonaniu artystów Teatru Banasiów. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 października 2008 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Informację otrzymaliśmy z Ośrodka Kultury (współpracują z nami).

Teatr Banasiów - Kapka Podróżniczka z wody Księżniczka

Teatr Banasiów działa nieprzerwanie od 20 lat. Założyciele: Agnieszka Banaś (producent, autor oprawy plastycznej) i Wojciech Banaś (autor tekstów, reżyser, aktor), skierowali swoją działalność twórczą i wykonawczą przede wszystkim do małego widza, którego wrażliwość, spontaniczność i duży zmysł krytycyzmu pozwolił wypracować swoistą stylistykę przedstawień. Kapka Podróżniczka z wody Księżniczka to spektakl o wymowie ekologicznej, ze szczególnym podkreśleniem znaczenia wody, grany jest przez czterech aktorów scen warszawskich, którzy kreują osiem bajkowych postaci. Kolorowe kostiumy i dekoracja, piosenki, konkursy, to podstawa dobrej zabawy, a gwarancją jakość wykonania i wspaniały kontakt z małą publicznością. Jednym słowem godzina dobrej i mądrej zabawy. Serdecznie zapraszamy na niedzielny spektakl do MGOK Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno