Informacje15 listopada 2013, 00:00,

Jesienna Szafa - akcja charytatywna na poczet Programu Pomocowego dla Kobiet

Fundacja Studio (S)praw Kobiet zaprasza do wzięcia udziału w akcji charytatywnej Jesienna Szafa, która odbędzie się 16 listopada 2013 roku w godz. 15:00 - 19:00, przy ul. Staszica 8 w Piasecznie. Jesienna szafa to akcja charytatywna zorganizowana przez Fundację na poczet Programu Pomocowego dla Kobiet. Akcja polega na symbolicznej wyprzedaży markowej odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz przeróżnych przedmiotów i dekoracji second-hand. Większość artykułów w bardzo przystępnych cenach od 5 do 35 zł!

JESIENNA SZAFA AKCJA CHARYTATYWNA NA POCZET PROGRAMU POMOCOWEGO DLA KOBIET

W ramach działań Programu Pomocowego Fundacja Studio (S)praw kobiet zaprasza również do projektu Knowledge Sp. z o.o. dofinansowanego przez Kapitał Ludzki oraz Europejski Fundusz Społeczny Kobieta - Rozwój - Kariera. Fundacja zaprasza do zgłaszania udziału w bezpłatnym pakiecie szkoleniowym zawierającym
1) warsztaty umiejętności psychospołecznych (40h), aktywnego poszukiwania pracy (16h) i obsługi komputera z ECDL Start (80h)
2) szkolenie zawodowe na pracownika ds. kadr i wynagrodzeń z elementami księgowości (220h). Działaniom projektu będzie towarzyszyć pośrednictwo pracy, opieka nad dzieckiem i/lub osobą zależną.

Projekt zapewnia materiały szkoleniowe i pomocnicze, refundację kosztów dojazdu, ubezpieczenie NNW, dodatek szkoleniowy oraz poczęstunek. Projekt skierowany jest do kobiet długotrwale bezrobotnych, posiadających wykształcenie nie wyższe niż średnie i zameldowanych & zamieszkujących teren Powiatu Piaseczyńskiego. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie maila do Biura Fundacji: i.bednarek@studiosprawkobiet.pl lub tel: 530 213 041.
autor/źródło: Fundacja Studio (S)praw Kobiet

Informacje14 listopada 2013, 00:00,

Piękna Karta Świąteczna - konkurs plastyczny dla dzieci z terenu gminy Lesznowola

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza dzieci z klas IV-VI oraz gimnazjalistów do udziału w konkursie plastycznym pt. PIęKNA KARTA ŚWI¡TECZNA. Konkurs ma charakter gminny. Termin składania prac - do 10 grudnia 2013 roku. Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem, który jest poniżej:

PIęKNA KARTA ŚWI¡TECZNA – REGULAMIN:

1. Konkurs ma charakter gminny i jest skierowany do starszych dzieci i młodzieży gimnazjalnej.
2. W konkursie przewidziano następujące kategorie wiekowe:
a. uczniowie klas IV–VI szkół podstawowych
b. uczniowie gimnazjum
3. Prace przedstawiające motywy świąt Bożego Narodzenia należy przygotować w formacie A4 techniką rysunku lub malarstwa.
4. Do konkursu można zgłosić tylko jedną pracę. Praca musi być samodzielna i własnego pomysłu.
5. Prace muszą być opatrzone danymi (z tyłu rysunku):
a. imię i nazwisko autora,
b. klasa,
c. nazwa i adres szkoły,
d. nazwisko wychowawcy klasy
Prace należy dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty w kopercie A4 do sekretariatu Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli (ul. GRN 66, 05-506 Lesznowola) do 10 grudnia 2013 r. (decyduje data stempla pocztowego). Biuro GOK pracuje w poniedziałki w godz. 8.00-17.30 i od wtorku do piątku w godz. 8.00-16.00.
6. Specjalnie powołane jury oceni prace w poszczególnych kategoriach wiekowych i wyłoni zwycięzców. Pod uwagę brane będą przede wszystkim walory artystyczne pracy, indywidualne podejście do tematu, oryginalność, ale także kompozycja oraz nastrój pracy.
7. Autorzy prac nagrodzonych oraz wyróżnionych otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Karty nagrodzone i wyróżnione zostaną zamieszczone na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli: www.gok.lesznowola.pl
8. Organizatorem Konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.
9. Uczestnictwo w konkursie oznacza zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie prac przez Organizatora w celach promocyjnych.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola