Informacje14 listopada 2013, 00:00,

Piękna Karta Świąteczna - konkurs plastyczny dla dzieci z terenu gminy Lesznowola

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza dzieci z klas IV-VI oraz gimnazjalistów do udziału w konkursie plastycznym pt. PIęKNA KARTA ŚWI¡TECZNA. Konkurs ma charakter gminny. Termin składania prac - do 10 grudnia 2013 roku. Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem, który jest poniżej:

PIęKNA KARTA ŚWI¡TECZNA – REGULAMIN:

1. Konkurs ma charakter gminny i jest skierowany do starszych dzieci i młodzieży gimnazjalnej.
2. W konkursie przewidziano następujące kategorie wiekowe:
a. uczniowie klas IV–VI szkół podstawowych
b. uczniowie gimnazjum
3. Prace przedstawiające motywy świąt Bożego Narodzenia należy przygotować w formacie A4 techniką rysunku lub malarstwa.
4. Do konkursu można zgłosić tylko jedną pracę. Praca musi być samodzielna i własnego pomysłu.
5. Prace muszą być opatrzone danymi (z tyłu rysunku):
a. imię i nazwisko autora,
b. klasa,
c. nazwa i adres szkoły,
d. nazwisko wychowawcy klasy
Prace należy dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty w kopercie A4 do sekretariatu Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli (ul. GRN 66, 05-506 Lesznowola) do 10 grudnia 2013 r. (decyduje data stempla pocztowego). Biuro GOK pracuje w poniedziałki w godz. 8.00-17.30 i od wtorku do piątku w godz. 8.00-16.00.
6. Specjalnie powołane jury oceni prace w poszczególnych kategoriach wiekowych i wyłoni zwycięzców. Pod uwagę brane będą przede wszystkim walory artystyczne pracy, indywidualne podejście do tematu, oryginalność, ale także kompozycja oraz nastrój pracy.
7. Autorzy prac nagrodzonych oraz wyróżnionych otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Karty nagrodzone i wyróżnione zostaną zamieszczone na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli: www.gok.lesznowola.pl
8. Organizatorem Konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.
9. Uczestnictwo w konkursie oznacza zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie prac przez Organizatora w celach promocyjnych.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola

Informacje14 listopada 2013, 00:00,

BackUp zagra koncert w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców Piaseczna i okolic, na RUSSIAN NIGHT, czyli koncert zespołu coverowego BACKUP! Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 16 listopada 2013 roku, start po godzinie 21.00. Tym razem zespół BackUp wystąpi w okrojonym składzie tj.: Andrey Mayevsky - śpiew, Valery Pleshanov - gitary, śpiew, Nikolay Pleshanov - bass, śpiew. Wstęp 10 złotych. Czeka Was niezapomniany wieczór z coverami.

BACKUP W 8 BALL CLUB PIASECZNO

Zespół BackUp wykonuje niezapomniane hity ostatnich 35-ciu lat w stylu "Traditional Rock" i "Pop". Zespół ma w swoim repertuarze ponad 120 piosenek w języku angielskim - niektóre skopiowane, niektóre w nowym wykonaniu. Grupa powstała w 1996 roku i wystąpiła 17 razy w Finlandii, zajęła nagrodzone miejsce na festiwalach "Rock Twins -98" i "Singing Nevsky -97". Obecnie zespół koncertuje w Polsce zdobywając liczne nagrody i zyskując rzesze fanów. Ich aktywność nie ogranicza się tylko do koncertów, ale także do występów podczas bali, bankietów, czy też imprez integracyjnych nadając im niepowtarzalny charakter, jaki niesie ze sobą nieśmiertelny Rock i Rock & Roll lat 60 -70 i 80. Strona BackUp: www.backuprock.com

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert BackUp w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno