Informacje10 lutego 2012, 00:00,

Jarosław Wasik - Koncert Walentynkowy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert walentynkowy Jarosława Wasika, który odbędzie się 12 lutego 2012 roku o godz. 17.00. Miejsce: KDK przy ul. Sobieskiego 6 w Konstancinie. Bilety kosztują 10 zł i są do nabycia w KDK, lub w dniu koncertu.


Jarosław Wasik to laureat koncertu Debiuty KFPP Opole'94, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Zamkowych Spotkań Śpiewajmy Poezję w Olsztynie i wielu innych festiwali. Jego autorski utwór Nastroje przez wiele tygodni gościł w pierwszej dziesiątce plebistytu Muzyczna Jedynka. Nagrał dwie autorskie płyty: Nastroje i Zielony z niebieskim. Obecnie nagrywa trzecią. Jest również członkiem Rady Artystycznej Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie i dyrektorem artystycznym Festiwalu Poetycka Dolina.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje10 lutego 2012, 00:00,

Magia Tańca w Piasecznie - Teatr Tańca Szansa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Teatr Tańca Szansa serdecznie zaprasza na koncert karnawałowy MAGIA TAńCA 2012, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 lutego 2012 roku o godz. 17.00 w Domu Parafialnym przy Kościele św. Anny w Piasecznie (sala koncertowa, pierwsze pięto, Pl. Piłsudskiego 10). Będzie to premierowe widowisko taneczno-muzyczne w wykonaniu Teatru Muzycznego Szansa. W programie m.in. widowisko w krainie walca, prezentacje baletowe oraz tańca współczesnego, show tańca widowiskowego, tanga, rumby, paso doble. Wstęp wolny.

TEATR TAńCA SZANSA – MAGIA TAńCA 2012

Podczas Koncertu Karnawałowego Magia Tańca, wystąpią zespoły artystyczne Teatru Tańca Szansa, oraz gościnnie wystąpią: Krzesany Art Oraz Styl. Reżyseria, choreografia i prowadzenie koncertu: Andrzej Gołębiewski. Muzyka: dzieła zebrane, aranżacje muzyki filmowej klasycznej i współczesnej. Reżyseria oświetlenia, dźwięk, organizacja sceny: Ireneusz Kozłowski i Maciej Oficjalski.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie