Informacje10 lutego 2012, 00:00,

Magia Tańca w Piasecznie - Teatr Tańca Szansa

Teatr Tańca Szansa serdecznie zaprasza na koncert karnawałowy MAGIA TAńCA 2012, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 lutego 2012 roku o godz. 17.00 w Domu Parafialnym przy Kościele św. Anny w Piasecznie (sala koncertowa, pierwsze pięto, Pl. Piłsudskiego 10). Będzie to premierowe widowisko taneczno-muzyczne w wykonaniu Teatru Muzycznego Szansa. W programie m.in. widowisko w krainie walca, prezentacje baletowe oraz tańca współczesnego, show tańca widowiskowego, tanga, rumby, paso doble. Wstęp wolny.

TEATR TAńCA SZANSA – MAGIA TAńCA 2012

Podczas Koncertu Karnawałowego Magia Tańca, wystąpią zespoły artystyczne Teatru Tańca Szansa, oraz gościnnie wystąpią: Krzesany Art Oraz Styl. Reżyseria, choreografia i prowadzenie koncertu: Andrzej Gołębiewski. Muzyka: dzieła zebrane, aranżacje muzyki filmowej klasycznej i współczesnej. Reżyseria oświetlenia, dźwięk, organizacja sceny: Ireneusz Kozłowski i Maciej Oficjalski.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 lutego 2012, 00:00,

Opłata za ogłoszenia drobne będzie przekazana na cele Fundacji CMP-Czy mogę pomóc?

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż dzięki uprzejmości portalu Powiat-Piaseczynski.info, cała opłata za zamieszczenie ogłoszenia drobnego na tej stronie, przekazana zostanie na cele statutowe Fundacji CMP-Czy mogę pomóc?. Serdecznie zachęcamy do wykupywania strony pod treści reklamowe, gdyż z pewnością będzie to z pożytkiem dla Państwa, a jednocześnie wesprze finansowo naszą organizację.

TYTU£
autor/źródło: Fundacji CMP- Czy mogę pomóc? www.czymogepomoc.pl