Informacje20 lutego 2008, 00:00,

IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Baniochy

Sołtys wsi Baniocha oraz Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria zapraszają mieszkańców, na IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Baniochy, który odbędzie się 23 lutego 2008 roku, od godziny 9:00 w Zespole Szkół w Baniosze. Patronat medialny nad imprezą objęła gazeta podwarszawska Nad Wisłą, oraz GóraKalwaria.net (współpracują z nami).

TURNIEJ TENISA STO£OWEGO

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Baniocha:
9:00 Rozgrzewka przed Turniejem.
9:45-10:00 Zapisy na Turniej Tenisa Stołowego.
14:00 Zakończenie Turnieju.

IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Baniochy odbędzie się w kategoriach: open mężczyźni, open kobiety, gimnazjum chłopcy, gimnazjum dziewczyny, szkoły podstawowe chłopcy, szkoły podstawowe dziewczyny. Zapraszam Was na sobotni IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Baniochy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA

Informacje21 lutego 2008, 00:00,

XIII Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej PZPR Piaseczno 2008

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza serdecznie 1 marca 2008 roku, na trzynaste spotkanie na Piaseczyńskim Zlocie Piosenki Różnej Piaseczno 2008. Spotkanie, bo właśnie o to chodzi, żeby ludzie o podobnych zainteresowaniach muzycznych mogli, przy filiżance herbaty, skonfrontować swoje umiejętności. Zlot, bo przecież wpadniecie do nas z różnych miejsc. Piosenka Różna, bo w odróżnieniu od innych przeglądów promowani są nie tylko twórcy, ale i odtwórcy piosenki oscylującej wokół literackiej, kabaretowej i... Sam zobacz i przyjdź na Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej!

XIII Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej PZPR Piaseczno

XIII Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej Piaseczno program:

10:00 - próby
12:00 - rejestracja, losowanie kolejności
12:30 - przysłuchania konkursowe - nominacja do Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie
19:00 - recital - PRZEMYS£AW BOGUSZ I DOMINIKA ŚWI¡TEK
19:30 - gwiazda przeglądu ZESPÓ£ REPREZENTACYJNY
20:30 - koncert laureatów XIII PZPR Piaseczno 2008

ZESPÓ£ REPREZENTACYJNY

Gwiazdą XIII Piaseczyńskiego Zlotu Piosenki Różnej w Piasecznie, będzie ZESPÓ£ REPREZENTACYJNY. Zespół Reprezentacyjny to grupa muzyczna wywodząca się z kręgu kultury studenckiej działająca aktywnie w latach 80. XX w., zaliczana do nurtu poezji śpiewanej. W jej repertuarze znajdowały się głównie utwory zaczerpnięte z twórczości Lluisa Llacha i Georgesa Brassensa, które sami tłumaczyli i aranżowali. W 2005 roku grupa Zespół Reprezentacyjny wznowiła działalność. Zespół Reprezentacyjny powstał w 1983 roku w Warszawie i został utworzony przez iberystów Jarosława Gugałę (fortepian, śpiew) i Filipa £obodzińskiego (gitara, śpiew) oraz studenta Politechniki Warszawskiej Adama Jamiołkowskiego (gitara, śpiew). Więcej informacji na temat Zespołu Reprezentacyjnego znajdziecie na stronie internetowej: www.zr.art.pl

XIII Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej odbędzie się 1 marca 2008 roku, w sali Ośrodka Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49. Podczas XIII Piaseczyńskiego Zlotu Piosenki Różnej w Piasecznie, będzie koncert gwiazd, bufet i naprawdę dobra zabawa! Wstęp 15 złotych. Informację o P.Z.P.R. Piaseczno 2008, otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z piaseczyńskiego Ośrodka Kultury, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Zapraszamy na XIII Piaseczyński Zlot Piosenki Różanej PZPR w Piasecznie!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO