Informacje22 października 2017, 19:00,

IX Międzynarodowy Festiwal Musica Classica - koncert finałowy w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 października 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się finałowy koncert symfoniczny w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu MUSICA CLASSICA. Na koncert Orkiestry Sinfonia Classica (Przemysław Kapituła - organy, Andrzej Sochocki - dyrygent) zapraszamy do kościoła pw. św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu. Organizatorzy: Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej Con Fuoco, Centrum Kultury w Piasecznie, Sołectwa Józefosław i Julianów Wstęp wolny! Zapraszamy na koncert do Józefosławia.

IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUSICA CLASSICA - KONCERT FINAŁOWY W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 października 2017, 17:00,

Teatr BLE! - spektakl rodzinny w wykonaniu Teatru ŁUPS!


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 października 2017 roku o godz. 17:00 zapraszamy na spektakl Maliny Prześlugi w wykonaniu Teatru ŁUPS! Ble! Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Adaptacja, reżyseria Ewa Kłujszo. Kierownictwo muzyczne Ziemowit Kłujszo. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na przygody motyla Franka i sympatycznej grupy stawonogów... A dlaczego BLE!? To się okaże.

MALINY PRZEŚLUGI W WYKONANIU TEATRU ŁUPS! BLE!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Teatr Łups zaprasza wszystkich Państwa na drugą odsłonę dramatu Maliny Prześlugi "Ble!", w którym będzie można poznać przygody Motyla Franka i sympatycznej grupy stawonogów. Będzie okazja do śmiechu, wzruszeń i wspólnego śpiewania - Łups! sięga bowiem do swoich korzeni i będzie grać oraz śpiewać na żywo!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie