Informacje22 października 2017, 17:00,

Teatr BLE! - spektakl rodzinny w wykonaniu Teatru ŁUPS!

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 października 2017 roku o godz. 17:00 zapraszamy na spektakl Maliny Prześlugi w wykonaniu Teatru ŁUPS! Ble! Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Adaptacja, reżyseria Ewa Kłujszo. Kierownictwo muzyczne Ziemowit Kłujszo. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na przygody motyla Franka i sympatycznej grupy stawonogów... A dlaczego BLE!? To się okaże.

MALINY PRZEŚLUGI W WYKONANIU TEATRU ŁUPS! BLE!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Teatr Łups zaprasza wszystkich Państwa na drugą odsłonę dramatu Maliny Prześlugi "Ble!", w którym będzie można poznać przygody Motyla Franka i sympatycznej grupy stawonogów. Będzie okazja do śmiechu, wzruszeń i wspólnego śpiewania - Łups! sięga bowiem do swoich korzeni i będzie grać oraz śpiewać na żywo!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 października 2017, 12:25,

Adam Chryścina - sukces zawodnika z Piaseczna

15 października 2017 odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Judo w Suchym Lesie, gdzie srebrny medal w kategorii 66 kg wywalczył mieszkaniec Piaseczna Adam Chryścina.

ADAM CHRYŚCINA - SUKCES ZAWODNIKA Z PIASECZNA

Adam Chryścina wygrał bezkonkurencyjnie 4 walki i uległ dopiero w finale zawodnikowi z Gorzowa Wielkopolskiego. Zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Ikizama osiągnął tym samym największy sukces w swojej karierze. Do tej pory zdobywał medale Mistrzostw Warszawy, Makroregionu oraz Pucharów Polski.