Informacje11 czerwca 2012, 00:00,

IV Zawody Wędkarskie w Mysiadle RYBKA 2012

Gmina Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych oraz Klub Wędkarski MYSIAD£O serdecznie zapraszają na IV Zawody Wędkarskie w Mysiadle RYBKA 2012, które odbędą się w najbliższa sobotę 16 czerwca 2012 roku. Miejsce: staw rekreacyjno - wędkarski przy ul. Osiedlowej w Mysiadle. Osoby zainteresowane uczestnictwem w zawodach, zachęcamy do zapoznania się z informacją w pliku: rybka2012.pdf

IV Zawody Wędkarskie w Mysiadle RYBKA 2012
Tematy:Lesznowola

Informacje6 czerwca 2012, 00:00,

Zapraszamy na wyścig rowerowy w Gabryelinie

Urząd Gminy Prażmów oraz GOPS Prażmów zapraszają dzieci i młodzież z terenu gminy Prażmów, na wyścig rowerowy w Gabryelinie, który odbędzie się w najbliższą sobotę 9 czerwca 2012 roku o godzinie 11:00. Warunkiem udziału jest posiadanie roweru, kasku oraz zgody rodzica / opiekuna. Wyścig odbędzie się w trzech grupach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczynki: klasy 1-3 szkoły podstawowej, klasy 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści. Zapisy odbywają się w świetlicach: w Gabryelinie, Jeziórku, Jaroszowej Woli, Wągrodnie oraz w miejscu wyścigu na godzinę przed rozpoczęciem.

Na Rowerze Zawsze w Kasku GABRYELIN 2012

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zawodów: regulaminwyscigu.doc, oraz oświadczeniem rodziców / opiekunów: oswiadczeniewyscig.doc.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Prażmów