Informacje6 czerwca 2012, 00:00,

Zapraszamy na wyścig rowerowy w Gabryelinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Urząd Gminy Prażmów oraz GOPS Prażmów zapraszają dzieci i młodzież z terenu gminy Prażmów, na wyścig rowerowy w Gabryelinie, który odbędzie się w najbliższą sobotę 9 czerwca 2012 roku o godzinie 11:00. Warunkiem udziału jest posiadanie roweru, kasku oraz zgody rodzica / opiekuna. Wyścig odbędzie się w trzech grupach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczynki: klasy 1-3 szkoły podstawowej, klasy 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści. Zapisy odbywają się w świetlicach: w Gabryelinie, Jeziórku, Jaroszowej Woli, Wągrodnie oraz w miejscu wyścigu na godzinę przed rozpoczęciem.

Na Rowerze Zawsze w Kasku GABRYELIN 2012

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zawodów: regulaminwyscigu.doc, oraz oświadczeniem rodziców / opiekunów: oswiadczeniewyscig.doc.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Prażmów

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje6 czerwca 2012, 00:00,

Cykle Fotograficzne wystawa Oli Buczkowskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców na wernisaż wystawy Oli Buczkowskiej pt. CYKLE FOTOGRAFICZNE. Otwarcie wystawy odbędzie się 9 czerwca 2012 roku o godz. 17.00 w KDK przy ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna. Wystawa fotograficzna potrwa do 29 lipca 2012 roku. Zapraszam!

CYKLE FOTOGRAFICZNE WYSTAWA OLI BUCZKOWSKIEJ

Ola Buczkowska jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w £odzi. Należy do grona najwybitniejszych artystek polskich średniego pokolenia. Swoje prace prezentowała m. in. w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Galerii Studio w Warszawie, Galerii Bunkier Sztuki w Krakowie, Galerii Arsenał w Białymstoku, podczas Festiwalu Fotografii w £odzi i Miesiąca Fotografii w Krakowie a także w galeriach i podczas festiwali fotografii za granicą.

TYTU£

Wystawa w Konstancińskim Domu Kultury w sposób przekrojowy pokaże wybrane zdjęcia z projektów realizowanych przez artystkę w ciągu ostatnich kilku lat i zatytułowanych Mężatki, Czerwony Namiot, Od-ciążone, Basen i Arachne. Prace wchodzące w skład tych projektów w sposób niezwykle subtelny obrazują różne stany kobiecej tożsamości oraz relacje kobiet z kulturą, naturą i z innymi ludźmi. Wieloaspektowość i przełamywanie stereotypów to ich najbardziej uderzające cechy. Strona internetowa Oli Buczkowskiej: www.olabuczkowska.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie