Informacje8 maja 2008, 00:00,

Informacje z Centrum Medycznego Puławska Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zachęcamy do zapoznania się nowościami i promocjami, przygotowanymi na maj 2008 roku, przez Centrum Medyczne Puławska Piaseczno. Przyjdź w wybrany majowy czwartek do ginekologa Centrum Medycznego Puławska w godzinach: od 14:00 do 19:00, a otrzymasz BEZP£ATN¡ konsultację dermatologiczną i atrakcyjny kosmetyczny upominek w dniu 29 maja w godzinach 11:00-14:30. Zapisy na recepcji CMP. Możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji dermatologicznej w dniu 29 maja, tylko dla Pacjentek, które w wybrany majowy czwartek skorzystają w godzinach 14.00-19.00 z konsultacji ginekologicznej. Skorzystaj z promocji Centrum Medycznego Puławska.

Ze zdrowiem nie ma żartów. Przyjdź z dzieckiem do pediatry

Przed nadejściem wakacji, przyjdź ze swoją pociechą do pediatrów Centrum Medycznego Puławska. Dowiedz się, jak zadbać o odporność podczas wakacji, czy zaszczepić swoje dziecko przeciwko odkleszczowemu zapaleniu mózgu, czy zaszczepić swoją rodzinę przed wyjazdem do egzotycznych krajów. Ze zdrowiem nie ma żartów.

Namów swoich rodziców, dziadków, sąsiadów by zadbali o serce i skorzystali w maju z konsultacji naszego kardiologa dr Roberta Kowalika i wykonali badania EKG, EKG metodą Holtera oraz ECHO SERCA. Zapraszamy do Centrum Medycznego Puławska.

fizykoterapia - karnet na zabiegi fizykoterapeutyczne

Zadbaj o zdrowie swoich stawów i kręgosłupa! skorzystaj z doświadczenia i wiedzy fizykoterapeutów Centrum Medycznego Puławska w Piasecznie! Kup karnet na zabiegi fizykoterapeutyczne i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić z karnetem.

Karta Stałego Klienta Centrum Medycznego Puławska

Nie chcesz stać w kolejce do rejestracji? Chcesz co miesiąc wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych niespodzianek? Przyjdź w maju do Centrum Medycznego Puławska, a otrzymasz kartę stałego klienta! Dowiedz się więcej o naszych promocjach, usługach i lekarzach, wchodząc na stronę internetową: www.cmpulawska.com.pl
autor/źródło: Centrum Medyczne Puławska - ul. Puławska 33, Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje8 maja 2008, 00:00,

Akcja Zwrotu Książek do Biblioteki Publicznej Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno tradycyjnie już co roku w maju ogłasza akcję zwrotu książek wypożyczonych i nie zwróconych do w terminie. Właśnie teraz, będzie okazja to zrobić a Biblioteka nie pobierze kary pieniężnej za przetrzymywanie ich miesiącami a nawet latami! Wszyscy zapominalscy, mogą oddawać książki w dniach 19-31 maja 2008 roku w Bibliotece Publicznej Piaseczno. Kary za przetrzymywanie książek, nie będą także naliczane we wszystkich filiach Biblioteki w Piasecznie.

Zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Piasecznie i filii na terenie miasta i gminy. Informację prasową od biblioteki przesłała nam: Katarzyna Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami)
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie