Informacje20 września 2007, 00:00,

Impreza Active Rock Party w Ośrodku Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie zaprasza na kolejną imprezę Active Rock Party, która odbędzie się w piątek 21 września 2007 roku, o godzinie 19:00 w sali Ośrodka Kultury w Piasecznie, przy ulicy Kościuszki 49. Active Rock Party, czyli Rockoteka Wodzireja Zenka. Bilety na Active Rock Party kosztują 6 złotych.

Active Rock Party w Piasecznie

Na rockmetalowej imprezie Active Rock Party będziemy bawić się przy muzyce prezentowanej w programie Active Rock Show na stronie www.activerock.pl, ale i nie tylko. Impreza Active Rock Party potrwa od godziny 19:00 do 23:00. Nie trać czasu i już dziś zarezerwuj sobie czas na piątkową imprezę Active Rock Party w Piasecznie.

Informację o Active Rock Party otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje21 września 2007, 00:00,

Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod przebudowywaną oczyszczalnię ścieków w Piasecznie

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Józef Zalewski, Inżynier Kontraktu firma SAFEGE S.A., HYDROBUDOWA Włocławek S.A. i HYDROBUDOWA Śląsk S.A. oraz AQUARIUS zapraszają serdecznie na uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod przebudowywaną oczyszczalnię ścieków w Piasecznie.

Uroczystość rozpocznie się w środę, 26 września 2007 roku, o godzinie 11:00 przy budynku AQUARIUSA ul. żeromskiego 39 w Piasecznie. Ceremonię poświęcenia kamienia węgielnego poprowadzi ks. Dariusz Gas, proboszcz Parafii Św. Anny w Piasecznie.

Uroczystość Gmina Piaseczno traktuje jako symboliczne podkreślenie rozpoczęcia wielomilionowej inwestycji: "Program gospodarki wodno - ściekowej w Piasecznie", wspomaganej środkami unijnymi, tak niezmiernie ważnej dla komfortu życia lokalnej społeczności i możliwości dalszego rozwoju gminy Piaseczno.

Po głównej części uroczystości i przejściu po terenie budowy zapraszamy do obejrzenia prezentacji o Projekcie oraz na poczęstunek. Urząd Miasta i Gminy Piaseczno serdecznie zaprasza na uroczystość i jednocześnie prosi o potwierdzenie przybycia pod nr. tel. Pani Małgorzaty Idaczek (022) 70 17 650, bądź mailem: promocja@piaseczno.eu

Informację o uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod przebudowywaną oczyszczalnię ścieków w Piasecznie, otrzymaliśmy z Biura Promocji Gminy Piaseczno od Pani Małgorzaty Idaczek. Dziękujemy. Zapraszamy mieszkańców na uroczystość.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno