Informacje21 grudnia 2019, 07:32,

Ile kalorii jest w filecie z halibuta? My już wiemy

Ile kalorii jest w filecie z halibuta? My już wiemy

Sprawdziliśmy kaloryczność halibuta. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w filecie z halibuta pochodzą w 32% z białka, 0% z węglowodanów i 68% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych


Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma halibut, ile waży halibut lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w filecie z halibuta, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Halibut (fillet, meat) - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Sprawdzamy ile kalorii ma kaszanka. Byliśmy zaskoczeni

Halibut - kalorie i wartości odżywcze

Halibut zawiera 186 kcal na 100g.

Odpowiada to ok. 8% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera 100g halibuta można porównać do kalorii, które zawiera np. 3.5 jabłka, 2 szklanki coli, 1.5 plastry sera żółtego, 1.5 kromki chleba, 1.5 szklanki mleka, 9.5 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 27 minut, pływać przez 22 minuty lub biegać przez 19 minut.

Czy halibut tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Liczba kalorii w filecie z halibuta jest średnia w porównaniu do innych produktów z kategorii ryb i owoców morza. Spożywanie halibuta wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród ryb i owoców morza.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w filecie z halibuta?

Halibut zawiera 14.37 g białka na 100g.

Ile węglowodanów jest w filecie z halibuta?

0 g węglowodanów - halibut nie zawiera węglowodanów.

Ile waży halibut?

Jesteśmy w trakcie ważenia halibuta. Zajrzyj do nas za kilka dni. Do tego czasu będziemy posługiwać się wartościami przyjętymi dla 100g halibuta.

Ile błonnika jest w filecie z halibuta?

0 g błonnika - halibut nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz

Informacje20 grudnia 2019, 07:32,

Ile kalorii ma trawa cytrynowa? Nie uwierzysz

 Ile kalorii ma trawa cytrynowa? Nie uwierzysz

Sprawdziliśmy kaloryczność trawy cytrynowej. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w trawie cytrynowej pochodzą w 6% z białka, 90% z węglowodanów i 4% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma trawa cytrynowa, ile waży trawa cytrynowa lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w trawie cytrynowej, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Lemongrass - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Sprawdzamy ile kalorii ma kaszanka. Byliśmy zaskoczeni

Trawa cytrynowa - kalorie i wartości odżywcze

Trawa cytrynowa zawiera 99 kcal na 100g.

Przykładowo średniej wielkości trawa cytrynowa (80 g) to około 79 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 3% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera średniej wielkości trawa cytrynowa (80 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 1.5 jabłka, 1 szklanka coli, 0.5 plastra sera żółtego, 0.5 kromki chleba, 0.5 szklanki mleka, 4 łyżeczki cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 11 minut, pływać przez 9 minut lub biegać przez 8 minut.

Czy trawa cytrynowa tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Liczba kalorii w trawie cytrynowej jest średnia w porównaniu do innych produktów z kategorii przypraw. Spożywanie trawy cytrynowej wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród przypraw.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w trawie cytrynowej?

Trawa cytrynowa zawiera 1.82 g białka na 100g.
Średniej wielkości trawa cytrynowa (80 g) zawiera ok. 1.5 g białka.

Ile węglowodanów jest w trawie cytrynowej?

Trawa cytrynowa zawiera 25.31 g węglowodanów na 100g.
Średniej wielkości trawa cytrynowa (80 g) zawiera ok. 20.2 g węglowodanów.

Ile waży trawa cytrynowa?

Średniej wielkości trawa cytrynowa (część jadalna po obraniu) waży ok. 80g. Pęczek łodyg trawy cytrynowej waży ok. 350g.

Ile błonnika jest w trawie cytrynowej?

0 g błonnika - trawa cytrynowa nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie