Informacje10 stycznia 2015, 10:00,

II Zimowy Marsz Nordic Walking

II Zimowy Marsz Nordic Walking jest kolejnym marszem z cyklu Łączymy pokolenia. Miłośników marszy nordyckich, bez względu na wiek, zapraszamy 10 stycznia 2015 roku (sobota) o godz.10.00 w Piasecznie na pl. Piłsudskiego, przy choince. Rozpoczniemy krótką rozgrzewką i o godz. 10.30 wyruszymy w kierunku Zimnych Dołów, gdzie przewidziane jest ognisko.

II Zimowy Marsz Nordic Walking

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia kijów po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym - 605645150. Zabieramy ze sobą prowiant według uznania we własnym zakresie oraz dużo dobrego humoru. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo u organizatora Gabrieli Helak tel. 605645150 lub na stronie www.gabrytm.eu

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=8478
Informacje11 stycznia 2015, 10:00,

WOŚP na sportowo w Konstancinie

11 stycznia 2015 roku odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się turniej speed badmintona i tenisa stołowego, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Początek sportowych zmagań o godz. 10.00. W tym roku pieniądze będą zbierane na zakup sprzętu dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych, a także dla godnej opieki medycznej seniorów. WOŚP zagra także w Konstancinie-Jeziornie. Będzie nie tylko muzycznie, ale i sportowo.

WOŚP na sportowo w Konstancinie

Już w niedzielę, 11 stycznia zapraszamy do hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta) na "Turniej SpeedTenBada". Uczestnicy zawodów będą rywalizować w dwóch grupach wiekowych. O godz. 10.00 zmierzą się ze sobą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, a o godz. 12.00 do rywalizacji staną mężczyźni i kobiety, którzy ukończyli 16 lat. Zapisy przyjmowane są mailowo (adam.grzegorzewski@wp.pl) lub w dniu zawodów - na 30 minut przed losowaniem gier. Poniżej do pobrania regulamin turnieju. Zapraszamy do udziału w zabawie i wspólnego kibicowania.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=10653