Informacje22 kwietnia 2017, 12:00,

I edycja Pikniku Rodzinnego Off Road 4×4 i Gokart o Puchar Przeglądu Piaseczyńskiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na Super Piknik Rodzinny - I edycja Turnieju Off Road o Puchar i Gokart o Puchar Przeglądu Piaseczyńskiego, który odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku w godz. 12:00-19:00 na torze Off Road w Sękocinie. Pierwsza taka impreza w regionie. Baw się z całą rodziną. Wstęp bezpłatny! Pakiety startowe dla zawodników od 40 zł. Lokalizacja: Tor Drive-Position ul. Graniczna 15, Sękocin Stary.

I EDYCJA PIKNIKU RODZINNEGO OFF ROAD 4×4 I GOKART O PUCHAR PRZEGLĄDU PIASECZYŃSKIEGO

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

ATRAKCJE NA IMPREZIE:
- Turniej Off Road 4×4
- Turniej Gokart - wyścigi dla młodzików i dorosłych na profesjonalnym torze gokart
- Pokazy jazdy ekstremalnej Motocross
- Strefa piękna z darmowymi poradami - zadbaj o swój makijaż u profesjonalistów
- Strefa dla dzieci - animatorzy
- Konkursy z nagrodami
- Przeciąganie liny
- Tor z przeszkodami
- Strefa gastronomiczna
i wiele innych atrakcji dla całej rodziny

I EDYCJA PIKNIKU RODZINNEGO OFF ROAD 4×4 I GOKART O PUCHAR PRZEGLĄDU PIASECZYŃSKIEGO

PLAN IMPREZY:
12:00 – uroczyste otwarcie
12:00–12:30 – odbiór pakietów startowych
13:00–15:00 – Turniej Off-Road
14:00–16:00 – Turniej Gokart
17:00 – wręczenie nagród
18:00 – pokazy jazdy ekstremalnej – Cross.

I EDYCJA PIKNIKU RODZINNEGO OFF ROAD 4×4 I GOKART O PUCHAR PRZEGLĄDU PIASECZYŃSKIEGO

Szczegóły wydarzenia i zapisy: pikniki.ramzesonline.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 kwietnia 2017, 17:10,

Relacja z debaty społecznej Porozmawiajmy o bezpieczeństwie w gminie Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wczoraj mieszkańcy miejscowości Cieciszew gm. Konstancin- Jeziorna spotkali się na debacie społecznej zorganizowanej w ramach rządowego programu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”. W czasie dyskusji omówiono i przedstawiono założenia Krajowej Mapy Zagrożeń oraz aplikacji „Moja Komenda”, największe zainteresowanie dotyczyło jednak zagadnień związanych z właściwym zachowaniem przy oszustwach na tzw. „wnuczka”.

RELACJA Z DEBATY SPOŁECZNEJ POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE W GMINIE KONSTANCIN-JEZIORNA

Wczorajsza debata społeczna miała na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym. Dlatego też w spotkaniu zorganizowanym w remizie strażackiej w Cieciszewie gm. Konstancin- Jeziorna, uczestniczyli przedstawiciele Policji z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie na czele z kierownikiem st.asp. Pawłem Kreczmańskim oraz miejscowym dzielnicowym st.sierż. Jackiem Deptułą.

W dyskusji uczestniczyli także przedstawiciele rady sołeckiej wraz z Panem Sołtysem Zbigniewem Durajczykiem. Na debatę, której inicjatorem byli policjanci tutejszego komisariatu stawili się licznie mieszkańcy tej miejscowości.

St. asp. Paweł Kreczmański w swoim wystąpieniu podkreślił, że debaty społeczne są bardzo ważne, gdyż musimy prowadzić dialog i wsłuchiwać się w głosy tych, dla których pełnimy służbę. Szczególnie mają one na celu diagnozować lokalne problemy społeczne, zagrożenia i to, czego ludzie się obawiają. W ten sposób będziemy mogli skutecznie reagować na te problemy, które każdego z mieszkańców dotykają.

Organizowane debaty społeczne w powiecie cieszą się dużym zainteresowaniem naszych mieszkańców i cyklicznie będą prowadzone na naszym terenie. W trakcie spotkania mieszkańcy wyrażali swoje opinie oraz projekty możliwych do przeprowadzenia zmian, które umożliwiłyby szybszy i skuteczniejszy kontakt z funkcjonariuszami policji.

Jednym z elementów dyskusji było przedstawienie mieszkańcom Krajowej Mapy Zagrożeń, zasady jej funkcjonowania i korzystania w sytuacjach, gdy łamane jest prawo. Komisarz Jarosław Sawicki szczegółowo omówił zostady i metody działania sprawców oszustw metodą na tzw. „wnuczka” oraz sposoby ich uniknięcia.

Przedstawiono także aplikację „Moja Komenda” dzięki której mieszkańcy bezpośrednio będą mogli spotkać się i porozmawiać o dręczących ich problemach z dzielnicowym.

Nad sprawnym przebiegiem spotkania czuwał oraz odpowiadał na pytania mieszkańców, tutejszy dzielnicowy st.sierż. Jacek Deptuła.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie