Informacje16 września 2017, 10:00,

I Amatorska Drużynówka w Kajakowaniu na stawach przy Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 września 2017 roku w godzinach 10:00 - 17:00 odbędzie się I Amatorska Drużynówka w Kajakowaniu na stawach przy Górkach Szymona. Miejsce: Górki Szymona Al. Brzóz Zalesie Dolne. Organizatorem zawodów jest Kajakkajaki (spływy kajakowe po Jeziorce).

AMATORSKA DRUŻYNÓWKA W KAJAKOWANIU NA STAWACH PRZY GÓRKACH SZYMONA W ZALESIU DOLNYM

1. AMATORSKA DRUŻYNÓWKA w KAJAKOWANIU to impreza składająca się z 7 konkurencji:
- Jedynka żeńska na 200 metrów
- Jedynka męska na 200 metrów
- Dwójka żeńska na 200 metrów
- Dwójka męska na 200 metrów
- Dwójka mix na 200 metrów
- Dwójka open na 800 metrów
- Sztafeta 4 x 200 metrów
2. Maksymalna ilość startujących w zawodach to 16 drużyn.
3. Drużyna składa się z czterech osób dwóch mężczyzn i dwie kobiety.
4. Każdy zawodnik nie wliczając sztafety musi mieć zaliczone co najmniej 2 konkurencje.
5. Przy maksymalnej ilości drużyn każda konkurencja będzie podzielona na cztery grupy po cztery załogi. Jedynie w sztafecie na torach będą rywalizować ze sobą 2 załogi gdzie Panie będą płynąć jedynkami, a Panowie w dwójkach.
6. W każdej konkurencji przedstawiciel drużyny startuje tylko raz.
7. Pierwszą konkurencją rozpoczynającą zawody będzie jedynka żeńska gdzie metodą losowania zostanie wyznaczony tor oraz grupa startowa. W pozostałych konkurencjach start będzie ustalany wg zajętej pozycji system od najsłabszej drużyny. Oznacza to, że jedynki męskie rozpoczną drużyny zajmujące miejsce 16, 15, 14, i 13 itd.
8. Przyznawanie punktów będzie wg tabeli Gajdsona: 1 miejsce 15 pkt., 2 miejsce 12 pkt., 3 miejsce 10 pkt. 4 miejsce 9 pkt., 5 miejsce 8 pkt. ... 12 miejsce 1 punkt
9. Suma punktów zdobytych w 7 konkurencjach ustali końcową klasyfikację i wyłoni mistrzowską drużynę.

AMATORSKA DRUŻYNÓWKA W KAJAKOWANIU NA STAWACH PRZY GÓRKACH SZYMONA W ZALESIU DOLNYM

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia do I AMATORSKIEJ DRUŻYNÓWKI w KAJAKOWANIU będą przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.kajakkajaki.pl znajdujący się w zakładce ZAWODY. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 8 września 2017. Wypełniony formularz wraz z potwierdzeniem opłaty startowej należy wysłać na mail gajdson@gmail.com

OPŁATA STARTOWA
Opłata startowa za udział w I AMATORSKIEJ DRUŻYNÓWKI w KAJAKOWANIU wynosi:
- do 1 sierpnia 2017 260 zł (65 zł. osoba)
- od 2 sierpnia do 8 września 2017 320 zł (80 zł. osoba)
Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi ani przeniesieniu na innego uczestnika.
W ramach opłaty startowej każdy uczestnik zawodów otrzymuje:
- numer startowy,
- pamiątkową koszulkę,
- napój,
- medal na mecie.

NAGRODY
Za zdobycie miejsc I-III w każdej konkurencji przewidziane są nagrody rzeczowe Zwycięska załoga tegorocznej edycji ma zapewniony darmowy pakiet startowy w kolejnej edycji. Dodatkowe informacje: www.kajakkajaki.pl lub telefonicznie pod numerem: 501 08 80 80

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

AMATORSKA DRUŻYNÓWKA W KAJAKOWANIU NA STAWACH PRZY GÓRKACH SZYMONA W ZALESIU DOLNYM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 lipca 2017, 17:02,

Dawna remiza w Piasecznie okiem młodych architektów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Dzięki współpracy WSEiZ z Gminą Piaseczno, studenci kierunku Architektury po raz kolejny mieli możliwość projektowania na żywej tkance miejskiej.

DAWNA REMIZA W PIASECZNIE OKIEM MŁODYCH ARCHITEKTÓW

Przyszli architekci zmierzyli się z problemem przebudowy, znajdującego się w centrum miasta i będącego pod opieką Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, budynku dawnej strażnicy OSP w Piasecznie przy ul. Puławskiej.

Swoje projekty studenci WSEiZ zaprezentowali 17 maja podczas spotkania Komisji Promocji Rady Miejskiej. Pomysły, które przedstawili, wywołały szeroką dyskusję wśród radnych oraz pracowników urzędu. Jedną z ciekawostek było zaproponowanie rozbudowy z wykorzystaniem półprzezroczystego betonu. – Każda z prezentacji ma w sobie coś ciekawego, trudno jest wskazać jeden, najlepszy projekt – podsumował spotkanie Burmistrz Zdzisław Lis.

Wszystkie prezentowane projekty przygotowane zostały na zajęciach z Projektowania Architektonicznego prowadzonych przez mgr. inż. Piotra Gastmana. Nad projektami studenci pracowali pojedynczo oraz w zespołach. Autorami referowanych prac są: Magda Tenbaum, Łukasz Tenbaum, Max Kevorkov, Krzysztof Lewandowski, Agata Oparcik, zespół: Magda Bałycz, Monika Łasicą i Ewelina Krześniak; zespół: Piotr Redens i Konrad Pyzel, Małgorzata Szymańska.

– Współpraca z uczelnią i ze studentami jest okazją do innowacyjnego podejścia w zakresie planowania i rozwoju gminy. Zależy nam na coraz ładniejszej architekturze miejskiej, zwłaszcza obszarów i miejsc użyteczności publicznej. Ciekawi nas spojrzenie młodych osób na przestrzeń miejską i doceniamy wkład jaki wnoszą w poprawę jej jakości. Dlatego rozwijać i kontynuować chcemy współpracę z uczelniami wyższymi w tym zakresie – mówi Daniel Putkiewicz, I Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

DAWNA REMIZA W PIASECZNIE OKIEM MŁODYCH ARCHITEKTÓW

Na takiej współpracy najwięcej zyskają mieszkańcy, ponieważ projekty przygotowane przez studentów zawierają w sobie wnikliwą analizę terenu i otoczenia z których wynikają interesujące rozwiązania projektowe. Kolejną pozytywną stroną jest możliwość wyboru najlepszej i najbardziej przemyślanej koncepcji dla gminnych inwestycji na przyszłość.

Łącznie przedstawionych zostało 8 prac projektowych. W artykule załączamy grafiki dwóch najciekawszych w opinii Komisji Promocji.

Planowane jest też zorganizowanie wystawy poglądowej prac przedstawionych przez studentów, podczas której mieszkańcy sami ocenić będą mogli ich inwencję.

UMiG Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie