Informacje10 grudnia 2007, 00:00,

Grawitacja Piaseczno - Mistrzowie w Tańcu Sportowym

Na początku grudnia 2007 roku, zostały rozegrane XII Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym. Najlepsi tancerze z Polski, walczyli w pięciu stylach tanecznych: Disco Dance DD, Disco Dance Freestyle DDF, Hip-Hop HH, Electric Boogie EB, oraz Dance Show DS. Z piaseczyńskiego Klubu Sportowego GRAWITACJA zakwalifikowało się 22 osoby i wszystkie dostały się do ścisłych finałów, zdobywając aż 18 medali, w tym 9 tytułów mistrzów Polski 2007. GRATULUJEMY!!!

GRAWITACJA PIASECZNO

Po raz kolejny Klub Sportowy Grawitacja Piaseczno udowodnił, że jest obecnie najlepszym ośrodkiem tańca sportowego w Polsce. Ten ogromny sukces jest zwieńczeniem ogromnej pracy trenerów, zawodników i rodziców. Zwycięzcy z klubu Grawitacja:
I miejsce i tytuł Mistrza Polski 2007 w kategorii Hip-Hop-HH solo Juniorzy młodsi II zdobyła 9-letnia Aleksandra Strzyga.
I miejsce i tytuł Mistrza Polski 2007 w kategorii Disco Dance-DD solo Juniorzy młodsi zdobyła Edyta Szczęsna.
I miejsce i tytuł Mistrza Polski 2007 w kategorii Dance Freestyle-DDF solo Juniorzy młodsi zdobyła Ada Poręcka.
I miejsce i tytuł Mistrza Polski 2007 w kategorii Disco Dance-DD solo Juniorzy zdobyła Kasia Lubianiec.
I miejsce i tytuł Mistrza Polski 2007 w kategorii Dance Freestyle-DDF solo Seniorzy zdobyła Justyna Biernadska.
I miejsce i tytuł Mistrza Polski 2007 w kategorii Disco Dance-DD solo Juniorzy zdobyła Marika Uszyńska.
I miejsce i tytuł Mistrza Polski 2007 w kategorii Hip-Hop-HH solo Juniorzy zdobył Mateusz Strzeżek (po raz 6 obronił tytuł) .
I miejsce i tytuł Mistrza Polski 2007 w kategorii Hip-Hop-HH solo Seniorzy zdobyła Marika Uszyńska.
I miejsce i tytuł Mistrza Polski 2007 w kategorii Dance Show-DS solo Juniorzy młodsi zdobyła Edyta Szczęsna.
II miejsce i tytuł pierwszej V-ce Mistrzyni Polski w kategorii Dance Freestyle-DDF solo Juniorzy młodsi II zdobyła Maja Krych.
Miejsca III zdobyli: Basia Strzeżek w kat.DDF Juniorzy młodsi II, Judyta Ludwiniak w kategorii DDF i HH, Natalia Dąbrowska w kategorii DD Juniorzy młodsi, Małgosia Górska w kategorii DDF i DS. Juniorzy, Karolina Uszyńska w kategorii DD Seniorzy, Marika Uszyńska i Małgorzata Górska w kategorii Duety Dance Show Seniorzy.

Siła piaseczyńskiej Grawitacji jest nie do pokonania: 9 tytułów Mistrzów Polski W Tańcu Sportowym. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy samych tak pięknych wygranych. Więcej informacji o Grawitacji możecie przeczytać na stronie internetowej Klubu Sportowego Grawitacja: www.grawitacja.com.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje10 grudnia 2007, 00:00,

Grudniowe spotkania i imprezy w Klubie Dziecka Piaseczno

Klub Dziecka Piaseczno przygotował na grudzień: Poranek Plastyczny, Popołudnie Filmowe oraz Szampański Bal Sylwestrowy. PORANEK PLASTYCZNY odbędzie się 22 grudnia 2007 roku, o godzinie 11:30. Będziemy wspólnie przygotowywać ozdoby świąteczne, którymi ozdobimy naszą choinkę w Klubie Dziecka. Będzie nam miło, jeśli część prac zrobionych podczas zajęć, zabierzecie ze sobą i powiesicie w Waszych domach. Zapisy na PORANEK PLASTYCZNY przyjmujemy do czwartku 20 grudnia. Bilet wstępu wynosi 30 zł, za dwie godziny ciężkiej pracy (11.30-13.30).

POPO£UDNIE FILMOWE odbędzie się 23 grudnia 2007 roku, o godzinie 16:00 w Klubie Dziecka. W programie Popołudnia Filmowego, poznacie krótką historię powstania filmu i bajki, oraz odbędzie się pokaz bajek przy pomocy starodawnego projektora, który pamiętają tylko rodzice. Zapisy na POPO£UDNIE FILMOWE przyjmujemy do czwartku, 20 grudnia. Bilet wstępu wynosi 30 zł, za dwie godziny spotkania (16.00-18.00).

SZAMPAńSKI BAL SYLWESTROWY odbędzie się 30 grudnia 2007 roku, o godzinie 16:00. Balowy strój mile widziany. Zapisy na BAL SYLWESTROWY w Klubie Dziecka, przyjmujemy do piątku, 28 grudnia. Bilet wstępu na sylwestrowy bal wynosi 30 zł, za dwie godziny szampańskiej zabawy (16.00-18.00).

Zapisy przyjmujemy w Klubie Dziecka przy ulicy Orężnej 52. Kontakt telefoniczny: (022)7506484; 0609806484, strona www.klubdziecka.pl Serdecznie zapraszamy na naukę i wspaniałą zabawę do Klubu Dziecka w Piasecznie.
autor/źródło: Hanna Burda-Kwaśniewska - Klub Dziecka w Piasecznie