Informacje14 maja 2016, 12:13,

Głosowanie na filmy do Kina Plenerowego w Piasecznie

Trwa głosowanie na tytuły filmów, które zostaną zaprezentowane podczas piaseczyńskiego kina plenerowego.

GŁOSOWANIE NA FILMY DO KINA PLENEROWEGO

Biuro Promocji i Informacji wspólnie z Młodzieżową Radą Gminy przygotowuje kolejną wakacyjną akcję kina plenerowego. Profesjonalne pokazy „pod chmurką” będą się odbywać każdego piątkowego wieczoru, począwszy od 1 lipca, aż do 26 sierpnia. Zaplanowanych jest 9 projekcji.
- W tym roku zapewniamy jeszcze większy ekran, lepsze nagłośnienie i plażowe leżaki, które współfinansuje nasz partner szkoła Cosinus - mówi Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji. – Konwencja kina plenerowego się sprawdza, wspaniała frekwencja podczas zeszłorocznej edycji skłoniła nas do uatrakcyjnienia pokazów. Ciekawie wygląda też lista filmów na które można głosować w internetowym plebiscycie – dodaje Łukasz Wyleziński.
- Wybrać możemy 9 spośród 25 zaproponowanych tytułów, wśród których nie brakuje kinowych hitów z ostatnich lat – zachęca do głosowania Piotr Nowak, przewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy. To właśnie młodzież przygotowała i przeprowadza plebiscyt na stronie www.mrg.piaseczno.eu. Głosować można do końca maja, a filmy, które uzyskają najwięcej głosów zostaną zaprezentowane podczas kina plenerowego w Piasecznie.

Partnerem piaseczyńskiego kina plenerowego jest Cosinus – bezpłatne licea i szkoły policealne dla dorosłych.

Informacje14 maja 2016, 20:00,

NOC MUZEÓW W KONSTANCINIE 2016

14 maja 2016 roku zapraszamy na NOC MUZEÓW do Konstancina. Podczas dzisiejszej NOCY MUZEÓW, poza wystawami w sali muzealnej i galerii Hugonówki, organizatorzy przygotowali koncert muzyki dawnej na violę da gamba w wykonaniu mieszkanki Konstancina-Jeziorny Adeli Czaplewskiej. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Rezerwacja i odbiór bezpłatnych wejściówek w recepcji KDK, na dwie godz. przed koncertem. Zapraszamy.

NOC MUZEÓW W KONSTANCINIE 2016

NOC MUZEÓW W KONSTANCINIE