Informacje14 maja 2016, 20:00,

NOC MUZEÓW W KONSTANCINIE 2016

14 maja 2016 roku zapraszamy na NOC MUZEÓW do Konstancina. Podczas dzisiejszej NOCY MUZEÓW, poza wystawami w sali muzealnej i galerii Hugonówki, organizatorzy przygotowali koncert muzyki dawnej na violę da gamba w wykonaniu mieszkanki Konstancina-Jeziorny Adeli Czaplewskiej. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Rezerwacja i odbiór bezpłatnych wejściówek w recepcji KDK, na dwie godz. przed koncertem. Zapraszamy.

NOC MUZEÓW W KONSTANCINIE 2016

NOC MUZEÓW W KONSTANCINIE

Informacje14 maja 2016, 17:37,

Podejrzewany o dokonywanie kradzieży rowerów w Konstancinie

Policjanci z Komisariatu w Konstancinie-Jeziornie publikują wizerunek młodego mężczyzny podejrzewanego o dokonanie co najmniej dwóch kradzieży rowerów należących do klientów jednego z supermarketów. Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości prosimy o pilny kontakt.

PODEJRZEWANY O DOKONYWANIE KRADZIEŻY ROWERÓW W KONSTANCINIE

w dniu 2 maja br., w Konstancinie-Jeziornie doszło do dwóch kradzieży rowerów pozostawionych przez klientów sklepu przy ulicy Bielawskiej.

Policjanci z tutejszego komisariatu zabezpieczyli nagranie monitoringu z którego wynika, że obu kradzieży jednośladów dokonała jedna i ta sama osoba (choć zmieniała ubranie). Pierwsza kradzież miała miejsce tuż przed godziną 15.00, natomiast kolejna o godzinie 17.30.

PODEJRZEWANY O DOKONYWANIE KRADZIEŻY ROWERÓW W KONSTANCINIE

Dotychczas prowadzone czynności nie doprowadziły do zatrzymania sprawcy tego przestępstwa. Funkcjonariusze zwracają się do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny lub miejsca jego pobytu pilny kontakt z policją w Konstancinie- Jeziornie. O kontakt proszony jest również mężczyzna, który po godzinie 15.00 znajdował się w towarzystwie mężczyzny podejrzewanego o kradzieże.

Informacje można również przekazać telefonicznie kontaktując się z oficerem dyżurnym komisariatu w Konstancinie-Jeziornie pod numerem tel. 22 60 45 861

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie