Informacje1 czerwca 2019, 11:00,

GeoPiknik w Józefosławiu 2019


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 czerwca 2019 roku od godz. 13.00 rozpocznie się coroczne święto studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Piknik tradycyjnie będzie miał miejsce na terenie Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnym w Józefosławiu przy ul. Ogrodowej 2. W imieniu organizatorów zapraszamy na Geopiknik do Józefosławia. 

GeoPiknik w Józefosławiu 2019

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Jak zawsze każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku na najmłodszych oprócz dmuchanej zjeżdżalni i malowania twarzy czeka pokaz magika. Starsi uczestnicy będą zaś mogli wykazać swoje umiejętności w geodezyjnej grze terenowej czy paintballu laserowym. Pasjonatom geodezji gorących emocji dostarczy udział w GeoOlimpiadzie czy konkursie centrowania. Ponadto, po raz kolejny studenci stoczą zacięty bój ze swoimi prowadzącymi i wykładowcami podczas turnieju piłki nożnej. Nie zabraknie również smakołyków z grilla, wspólnego karaoke i zabawy tanecznej z DJ’em.

Organizatorzy tegorocznej edycji GeoPikniku: Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii "Geoida", Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, Koło Naukowe Geodezji i Kartografii.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 maja 2019, 06:00,

Zawyją syreny w ramach ćwiczeń


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Informujemy, że na podstawie rozkazu nr 39 Dowódcy Operacyjnego Rodzaju Sił Zbrojnych z dnia 10 kwietnia 2019 r. w ramach ćwiczeń taktyczno-specjalnych pk. RENEGADE/SAREX-19 w dniu 28 maja 2019 r. (terminy zapasowe 29 i 30 maja) w godz. 08:00 – 18.00 na terenie województwa mazowieckiego przeprowadzony zostanie trening systemu wczesnego ostrzegania, w ramach którego zorganizowany będzie radiowy trening systemu powszechnego ostrzegania wojsk i ludności cywilnej o zagrożeniach uderzeniami z powietrza oraz praktyczne uruchomienie punktów alarmowych (syren).

Zawyją syreny w ramach ćwiczeń

Foto: Marcin Borkowski

Na terenie Powiatu Piaseczyńskiego syreny alarmowe będą uruchamiane centralnie przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie