Informacje3 sierpnia 2016, 18:18,

Genodieta zdrowie zapisane w genach! Nowa usługa w Centrum Medycznym CMP Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Informujemy, że w CMP Piaseczno została wprowadzona nowa usługa genodieta. Genodieta to program dietetyczny dostosowany do indywidualnych potrzeb organizmu Pacjenta. To sposób odżywiania dostosowany do genetyki organizmu, szyte na miarę zalecenia żywieniowe, które mają wpływ na kondycję oraz zdrowie Pacjenta. Genodieta jest dopasowywana indywidualnie. Jadłospis diety ustalany jest na podstawie testów DNA.

Na czym polega badanie? Genodiet to narzędzie pozwalające stworzyć dietetykowi indywidualny plan żywieniowy na podstawie informacji zapisanych w naszym kodzie genetycznym, a także dzięki analizie wzajemnego wpływu genów na siebie. Kod ten oraz relacje genów są unikalne dla każdego człowieka.

GENODIETA ZDROWIE ZAPISANE W GENACH! NOWA USŁUGA W CENTRUM MEDYCZNYM CMP PIASECZNO

Wyróżniamy trzy moduły - każdy z nich identyfikuje różne warianty genetyczne:
- GenoDiet Slim
- GenoDiet Health
- GenoDiet Sensor

W ramach proponowanego pakietu, każdy z pacjentów zainteresowanych Genodietą otrzymuje w pakiecie:
1. badanie polegające na pobraniu materiału do badania z wewnętrznej części policzka. Na wynik badania czeka się do 45 dni (5-7 tygodni)
2. godzinną konsultację dietetyczną
3. 7- dniową dietę

Centrum Medyczne CMP współpracuje z DF Medica Polska – wyłącznym dystrybutorem Genodiet w Polsce. Firma zajmuje się badaniami oraz działalnością w sektorze zdrowia i wellness. DF Medica Polska zatrudnia zespół naukowców, lekarzy i odkrywców. Prowadzi badania, których celem jest tworzenie rozwiązań służących leczeniu. DF Medica Polska posiada laboratorium badawcze biologii molekularnej, certyfikowane wg. najwyższych standardów UE.

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 22 737 50 50 oraz rejestracja@cmp.med.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 sierpnia 2016, 21:00,

Infiltracja w Kinie Plenerowym Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

5 sierpnia 2016 roku o godz. 21:00 w konstancińskim Kinie Plenerowym, będzie można obejrzeć film pt.: Infiltracja, w reżyserii Martina Scorsese. Wstęp wolny! Zapraszamy wszystkich mieszkańców na film do amfiteatru w Parku Zdrojowym.

INFILTRACJA W KINIE PLENEROWYM KONSTANCIN-JEZIORNA

Infiltracja / The Departed - akcja filmu rozgrywa się w południowym Bostonie w stanie Massachusetts. Policja walczy tam z przestępczością zorganizowaną. Jej celem jest aresztowanie potężnego szefa mafii Franka Costello (Jack Nicholson). Aby to zrealizować jeden ze stróży prawa – młody, początkujący agent Billy Costigan (Leonardo DiCaprio), przenika do szeregów mafii Costello. Podczas gdy Billy stara się zdobyć zaufanie Costello, inny młody policjant, Colin Sullivan (Matt Damon), szybko robi karierę w policji stanowej. W krótkim czasie dostaje się do grona kilku inspektorów, których zadaniem jest schwytanie Costello. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy, że Colin pracuje dla Costello i dzięki niemu szef mafii zawsze zna z wyprzedzeniem plany policji. Billy i Colin prowadzą podwójne życie, które spędzają na zbieraniu informacji o planach organizacji do których przeniknęli. Kiedy jednak zarówno mafia, jak i policja wpadają na trop wrogiej wtyczki we własnych szeregach, Billy'emu i Colinowi grozi złapanie i zdemaskowanie przed wrogiem. Obaj podejmują wyścig o to, kto pierwszy odkryje tożsamość drugiego, by zdążyć uratować własną skórę.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie