Informacje5 sierpnia 2016, 21:00,

Infiltracja w Kinie Plenerowym Konstancin-Jeziorna

5 sierpnia 2016 roku o godz. 21:00 w konstancińskim Kinie Plenerowym, będzie można obejrzeć film pt.: Infiltracja, w reżyserii Martina Scorsese. Wstęp wolny! Zapraszamy wszystkich mieszkańców na film do amfiteatru w Parku Zdrojowym.

INFILTRACJA W KINIE PLENEROWYM KONSTANCIN-JEZIORNA

Infiltracja / The Departed - akcja filmu rozgrywa się w południowym Bostonie w stanie Massachusetts. Policja walczy tam z przestępczością zorganizowaną. Jej celem jest aresztowanie potężnego szefa mafii Franka Costello (Jack Nicholson). Aby to zrealizować jeden ze stróży prawa – młody, początkujący agent Billy Costigan (Leonardo DiCaprio), przenika do szeregów mafii Costello. Podczas gdy Billy stara się zdobyć zaufanie Costello, inny młody policjant, Colin Sullivan (Matt Damon), szybko robi karierę w policji stanowej. W krótkim czasie dostaje się do grona kilku inspektorów, których zadaniem jest schwytanie Costello. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy, że Colin pracuje dla Costello i dzięki niemu szef mafii zawsze zna z wyprzedzeniem plany policji. Billy i Colin prowadzą podwójne życie, które spędzają na zbieraniu informacji o planach organizacji do których przeniknęli. Kiedy jednak zarówno mafia, jak i policja wpadają na trop wrogiej wtyczki we własnych szeregach, Billy'emu i Colinowi grozi złapanie i zdemaskowanie przed wrogiem. Obaj podejmują wyścig o to, kto pierwszy odkryje tożsamość drugiego, by zdążyć uratować własną skórę.

Informacje6 sierpnia 2016, 20:00,

Nightskating w Piasecznie - przejazdy rolkarzy ulicami Piaseczna

6 sierpnia 2016 roku zapraszamy rolkarzy na kolejny Nightskating w Piasecznie. Przejazd rozpocznie się o godzinie 20:00, zbiórka na rynku punktualnie o godzinie 19:30. Zapraszamy wszystkich pewnie czujących się na rolkach, wrotkach do wspólnej jazdy przy muzyce, w tempie do 15km/h. Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

NIGHTSKATING W PIASECZNIE - PRZEJAZDY ROLKARZY ULICAMI PIASECZNA

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Violet Kiwi, inicjatorem i współorganizatorem Młodzieżowa Rada Gminy, projekt finansuje Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno. Cykl wieczornych przejazdów rozpoczął się w kwietniu, a jego zakończenie organizatorzy zaplanowali na 10 września.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie