Informacje26 stycznia 2019, 18:00,

Flamenco Puro w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 stycznia 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na występ Flamenco Puro. Miejce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Bilety w cenie 30 zł.Kup bilet

Flamenco Puro w Piasecznie

Flamenco Puro to grupa artystów od lat związanych z polską sceną flamenco, którzy w swoim tańcu i muzyce czerpią zarówno z tradycyjnych, jak i nowoczesnych nurtów tej sztuki. Usłyszymy kompozycje z pogranicza flamenco i fusion oraz andaluzyjskie pieśni sprzed ponad stu lat. Zobaczymy ekspresyjny taniec połączony z wirtuozowskim stepem. Flamenco Puro to uczta dla oczu, uszu i ducha.
Skład grupy: Małgorzata Wołyńczyk - taniec, Mateo Gallito - taniec, śpiew, fortepian, Andrzej Lewocki- gitara, Jakub Wagner - gitara, Andrzej Kowalski - gitara basowa. Serdecznie zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 stycznia 2019, 12:00,

Dziecięcy Koncert Noworoczny w Nowej Iwicznej 2019


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

26 stycznia 2019 roku o godz. 13.00 zapraszamy na Dziecięcy Koncert Noworoczny w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych u p. Andrzeja Kakietka i p. Norberta Satory. Miejsce: filia Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Nowej Iwicznej, ul. Zimowa 25 c. Serdecznie zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie