Informacje26 stycznia 2019, 12:00,

Dziecięcy Koncert Noworoczny w Nowej Iwicznej 2019

26 stycznia 2019 roku o godz. 13.00 zapraszamy na Dziecięcy Koncert Noworoczny w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych u p. Andrzeja Kakietka i p. Norberta Satory. Miejsce: filia Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Nowej Iwicznej, ul. Zimowa 25 c. Serdecznie zapraszamy.

Informacje26 stycznia 2019, 15:00,

Kobiety w świecie sztuki – Arcy-Historie dzieł w Zalesiu Górnym

26 stycznia 2019 roku o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie nt.: Kobiety w świecie sztuki cz.1 dla 15+. Miejsce: Klub Kultury w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3. Udział bezpłatny. Cykl prowadzi: Małgorzata Fąfrowicz-Szamocka – historyczka sztuki, e-mail: malgorzata.szamocka@kulturalni.pl, tel. 517-128-311. Serdecznie zapraszamy.

Kobiety w świecie sztuki – Arcy-Historie dzieł w Zalesiu Górnym

ARCY–HISTORIE DZIEŁ – to cykl spotkań o sztuce przeznaczony dla osób powyżej 15 roku życia, rozpoczęty w sezonie wiosenno–letnim 2018 r. Bohaterami spotkań byli wybitni artyści, których twórczość była przełomowa: Leonardo da Vinci, Peter Bruegel, Rembrandt Harmenszoon van Rijn, Francisco Goya, Édouard Manet, Stanisław Wyspiański. Natomiast w sezonie jesienno–zimowym, skupiamy się na przedstawieniach konkretnych tematów takich jak: kobieca nagość w sztuce, świat zwierząt, Polaków portret własny, Boże Narodzenie w sztuce. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.