Informacje22 lipca 2016, 21:45,

Film Wielki Błękit - Kino Plenerowe w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 lipca 2016 roku w godzinach 21:45 - 23:30 zapraszamy do obejrzenia filmu Wielki Błękit, w ramach Kina Plenerowego. Miejsce: Amfiteatr Park Zdrojowy Konstancin. Wstęp wolny.

FILM WIELKI BŁĘKIT - KINO PLENEROWE W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Wielki błękit / Le grand bleu - Jacques i jego przyjaciel z dzieciństwa Enzo rywalizują o mistrzostwo w nurkowaniu bez butli. Obaj chcą pobić kolejny rekord. Dwóch przyjaciół, Jacques Mayol i Enzo Molinari, rywalizuje w nurkowaniu swobodnym - ekstremalnej dyscyplinie sportowej polegającej na zanurkowaniu jak najgłębiej bez aparatu do oddychania. Jacques, który w dzieciństwie przeżył śmierć ojca, stroni od ludzi, najlepiej czuje się wśród delfinów. Enzo, lubiący przebywać w blasku sławy, jest jego dokładnym przeciwieństwem. Ich przyjaźń zmienia się, ale i rozwija, gdy Jacques poznaje piękną Johanę. Powstały dwie wersje zakończenia. W ostatniej scenie Jacques nurkuje na dużą głębokość, gdzie wpatruje się w delfina. Każda chwila opóźnienia wynurzenia grozi śmiercią z powodu braku powietrza. Jacques sprawia wrażenie niezdecydowanego - czy chce wrócić do świata ludzi, czy pozostać w głębinie na zawsze. W końcu odrywa się od windy wybierając głębię. W wersji europejskiej następuje zakończenie filmu, sugerujące śmierć nurka. W wersji wprowadzonej do dystrybucji w USA film ma dodatkową scenę, w której Jacques wynurza się z wody trzymając się delfina, po czym wspólnie pływają na powierzchni. Zapraszamy na film Wielki Błękit.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje31 lipca 2016, 10:00,

I Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Sołtysa Baniochy-Osiedle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Sołectwo Baniocha Osiedle zaprasza na I Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Sołtysa Baniochy-Osiedle. Turniej odbędzie się 31 lipca 2016 r. w godz. 10.00-16.00 na plaży przy gliniance "Dąbrówka" w miejscowości Baniocha: https://goo.gl/maps/zYmgp74kpzz. Do organizacji turnieju przyłączyli się sponsorzy: HAL Sp. z o.o. i BISK S.A. W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w turnieju i do kibicowania. Informacje dotyczące zapisów na plakacie:

I Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Sołtysa Baniochy-Osiedle

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie