Informacje8 kwietnia 2018, 09:00,

Festiwal Przystanek Komiks w Przystanku Kultura Piaseczno

8 kwietnia 2018 roku w godzinach od 11:00 do 20:00 w Przystanku Kultura odbędzie się po raz drugi Festiwal Przystanek Komiks. Miejsce: Przystanek Kultura Plac Piłsudskiego 9, Piaseczno. Lista wydawnictw: Kultura Gniewu, Widnokrąg, Hanami, Scream Comics, Timof Comics, Tadam, Amelka, Planeta Komiksów.

FESTIWAL PRZYSTANEK KOMIKS W PIASECZNIE

Festiwal Przystanek Komiks program:
12.00-18.00 Stoiska Wydawnicze
11.00-13.00 WARSZTATY KOMIKSOWE  Warsztaty komiksowe dla dzieci 6-9 lat. prowadzący: Daniel Chmielewski
13.30-15.30 Warsztaty komiksowe dla dzieci 10-15 lat. prowadzący: Daniel Chmielewski WSTĘP WOLNY, ZAPISY: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/6044
13.00 SPOTKANIA, WYKŁADY Wykład Kuby Ryszkiewicza - Od pomysłu do komiksu
14.30 Spotkanie z Henrykiem Glazą, autorem komiksu Tylko Spokojnie prowadzenie: Olek Ryszka
16.00 Spotkanie z Janem Mazurem, autorem komiksu - Tam, gdzie rosną mirabelki, prowadzenie: Olga Wróbel
18.00 WYSTAWA - Wernisaż wystawy Szawła Płóciennika - Nie odchodź albo zostań

Informacje8 kwietnia 2018, 12:30,

Książę Papusz i jego przyjaciele - Teatr 4 Miasto w Piasecznie

8 kwietnia 2018 roku w godz. 14:30 i 16:00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Piaseczna, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Książę Papusz i jego przyjaciele, w wykonaniu Teatru 4 Miasto. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Impreza dla dzieci od 3 roku życia. Wstęp 10 zł, bilety do nabycia na godzinę przed spektaklem (płatność tylko gotówką ) oraz przez internet. Zapraszamy na niedzielny spektakl do Piaseczna.

KSIĄŻĘ PAPUSZ I JEGO PRZYJACIELE - TEATR 4 MIASTO W PIASECZNIE

Książę Papusz i jego przyjaciele (Teatr 4 Miasto) - Za siedmioma górami, za siedmioma lasami… A może dawno, dawno temu… Jakby się nie zaczęło, będzie wesoło ! Zapraszamy na dynamiczną i przewrotną przygodę Księcia Papusza z Rumunii i jego przyjaciół. Bajka lalkowa pokazująca dzieciom jak ważna w życiu jest przyjaźń i rodzina. Na podstawie autorskiego tekstu zapraszamy najmłodszych, jak i tych trochę starszych, na niezapomnianą, pełną uśmiechu teatralną przygodę o losach zagubionego księcia, który szuka swojej rodziny. Czy uda mu się znaleźć rodziców i krewnych? Jakie kraje będzie musiał przejść, żeby znaleźć dom? I czy w ogóle mu się to uda? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszej produkcji Teatru Czwarte Miasto pt.: "Książę Papusz i jego przyjaciele", na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Scenariusz: Martyna Janczewska. Reżyseria: Dariusz Majchrzak. Obsada: Magdalena Kurek, Dorota Sadowska, Martyna Janczewska, Hanna Łubieńska / Mateusz Feliński. Oprawa Muzyczna: Hanna Łubieńska. Scenografia i lalki: Magdalena Kurek.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie