Informacje14 stycznia 2015, 12:01,

FERIE ZIMOWE 2015 Z GOK LESZNOWOLA

Zapraszamy do zapisywania dzieci na Ferie Zimowe z GOK Lesznowola, które odbędą się 19 - 30 stycznia 2015 r. (w dni powszednie) w godz. 8.00 – 16.00. Koszt: 80 zł/tydz./os. W programie warsztaty, gry i animacje oraz 2 wycieczki wyjazdowe. Półkolonie dla dzieci odbędą się w filiach: Mysiadło, Nowa Iwiczna, Wólka Kosowska, Władysławów.

FERIE ZIMOWE 2015 Z GOK LESZNOWOLA

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=10784
Informacje11 stycznia 2015, 12:34,

WOŚP w Konstancinie-Jeziornie

Dokładnie 11 stycznia 2015 roku 60 wolontariuszy wyjdzie na ulice Konstancina i okolic, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców. Dzisiaj ogłaszany tematu 23. Finału precyzuje cel najbliższej zbiórki – “Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Tradycją już stał się koncert organizowany przez Sztab WOŚP przy Konstancińskim Domu Kultury. W tym roku dołożyliśmy starań, by każdy z mieszkańców miasta oraz naszych szanownych gości znalazł coś dla siebie i świętował ten dzień razem z nami. Po szczegóły zapraszamy do zakładki „Harmonogram”. W tym roku będzie się działo! A Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej!