Informacje11 stycznia 2015, 12:34,

WOŚP w Konstancinie-Jeziornie

Dokładnie 11 stycznia 2015 roku 60 wolontariuszy wyjdzie na ulice Konstancina i okolic, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców. Dzisiaj ogłaszany tematu 23. Finału precyzuje cel najbliższej zbiórki – “Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Tradycją już stał się koncert organizowany przez Sztab WOŚP przy Konstancińskim Domu Kultury. W tym roku dołożyliśmy starań, by każdy z mieszkańców miasta oraz naszych szanownych gości znalazł coś dla siebie i świętował ten dzień razem z nami. Po szczegóły zapraszamy do zakładki „Harmonogram”. W tym roku będzie się działo! A Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej!

Informacje12 stycznia 2015, 18:00,

Decoupage sospeso - warsztaty artystyczne w KDK Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na warsztaty artystyczne Decoupage sospeso, które odbędą się 12 stycznia 2014 roku o godz. 18.00 Miejsce: KDK, ul. Mostowa 14, Hugonówka. Udział w warsztatach: 20 zł. Zapisy pod adresem: kstrzelecka@konstancinskidomkultury.pl

Decoupage sospeso - warsztaty artystyczne w KDK Konstancin

Sospeso to mało znana technika decoupage’u 3D. Elementy dekoracji nakleja się osobno na termowrażliwą folię, która pod wpływem ciepła pozwala się formować. Przygotowane w ten sposób części łączy się w przestrzenną dekorację, którą można umieścić na pudełku, ramce lub bombce. Można także wykorzystać sospeso jako biżuterię, np. broszkę lub zawieszkę do naszyjnika.

Przeczytaj też: Muzyczny Hyde Park w Józefosławiu