Informacje17 kwietnia 2007, 00:00,

Ewelina Flinta z zespołem zagra koncert w Nowej Iwicznej

W najbliższą sobotę 21 kwietnia 2007 roku, o godzinie 19:00 na boisku przy Zespole Szkół w Nowej Iwicznej wystąpi Ewelina Flinta z zespołem. Organizatorzy koncertu: Urząd Gminy Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych, Sołectwo Nowa Iwiczna, Zespół Szkół Publicznych Nowa Iwiczna.

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta to wokalistka, która debiutowała na Przystanku Woodstock, występowała w Teatrze Buffo, śpiewała w zespole Surprise. Znana głównie z udziału w programie Idol. W dwa lata po zakończeniu programu Idol nagrała debiutancką płytę Przeznaczenie, która odniosła ogromny sukces zdobywając przy tym miano złotej płyty. W 2005 roku do sklepów trafiła druga płyta tej artystki. Krążek nosi nazwę "Nie znasz mnie". Aktualny skład zespołu Eweliny Flinty to: Krzysztof "Kawałek" Kawałko (gitary), Roman "Bateria" Batyra (gitary), Radek "Radio" Zagajewski (bas), Romek "Kunik" Kunikowski (klawisze), Robert "Misiek" Szamański (perkusja).

Więcej ciekawych informacji o Ewelinie Flinta, jej zespole, biografii a także dyskografii przeczytacie na ich oficjalnej stronie internetowej: www.flinta.art.pl.
Zapraszamy na ich koncert w Nowej Iwicznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola

Informacje18 kwietnia 2007, 00:00,

Pędziwiatr - trzydniowa wycieczka rowerem po Mazurach

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem będzie to trzydniówka mazurska, czyli rowerem po Mazurach. Weekend majowy już wkrótce, tak więc jeżeli ktoś nie ma planów jak go spędzić, to może skorzystać z zaproszenia Klubu Pędziwiatr, który zaprasza wszystkich chętnych na wycieczkę po Mazurach w dniach 28-30 kwietnia 2007 roku (sobota - poniedziałek).

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Zapoznaj się z trzydniowym planem wycieczki po Mazurach:

Dzień 1 - 28 kwietnia 2007 roku (sobota): wyjazd z Warszawy pociągiem do Olsztyna, przejazd na trasie: Olsztyn - Barczewo - Jeziorny - Lutry. Dystans do przejechania: 50 km. Nocleg w Lutrach. Koszt 30 złotych.
Dzień 2 - 29 kwietnia 2007 roku (niedziela): przejazd na trasie: Lutry - Reszel - Święta Lipka - Kętrzyn - Gierłoż - Sterławki Wielkie - Giżycko. Dystans do przejechania: 80 km. Nocleg w Giżycku. Koszt 30 złotych.
Dzień 3 - 30 kwietnia 2007 roku (poniedziałek): przejazd na trasie: Giżycko - Wydminy - Stare Juchy - Woszczele - Ełk. Dystans do przejechania: 50 km. Przejazd pociągiem do Warszawy z przesiadką w Białymstoku.

Podczas trzydniowej wycieczki po Mazurach planowane jest zwiedzanie między innymi: Olsztyn (zamek, Stare Miasto), Reszel (kościół z wieżą widokową, zamek), Święta Lipka (sanktuarium), Kętrzyn (zamek), Gierłoż / Wilczy Szaniec (była kwatera Hitlera), Giżycko (Twierdza Boyen, most obrotowy), Ełk (kolejka wąskotorowa).

Ze względu na konieczność zarezerwowania noclegów organizatorzy wycieczki proszą o przesyłanie zgłoszeń do dnia 22 kwietnia 2007 roku (niedziela). Osoba odpowiedzialna za organizację: Jacek Wierzchowski jacekglm@gazeta.pl tel.603-03-30-15. Zapraszamy na bardzo atrakcyjną wycieczkę rowerową po Mazurach!

źródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno