Informacje17 stycznia 2015, 18:00,

Ekwador i Galapagos - spotkanie z podróżnikiem w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 stycznia 2015 r. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem w Tarczynie pn.: Ekwador i Galapagos. Pokaz slajdów poprowadzi podróżnik Robert Gondek. Miejsce: GOK, ul. J. Stępkowskiego 17 - sala kinowa. Wśród uczestników spotkania organizatorzy rozlosują nagrody niespodzianki. Zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem w Tarczynie.

Ekwador i Galapagos - spotkanie z podróżnikiem w Tarczynie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=21&t=10838
Informacje13 stycznia 2015, 18:56,

UKS Return Piaseczno z szansami na I ligę


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek II ligi mężczyzn w tenisie stołowym, w której występuje drużyna UKS Return Piaseczno. Zespół oparty o klubowych wychowanków uplasował się na wysokim trzecim miejscu, co pozwala z optymizmem patrzeć na zbliżające się play-off. Decydować one będą o awansie do I ligi. Przed tenisistami stołowymi jednak najpierw runda rewanożwa, która zadecyduje o tym z jakimi przeciwnikami przyjdzie się zmierzyć w play off. Tenisiści stołowi z Piaseczna mierzą wysoko. W tym sezonie za cel postawili sobie wywalczenie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej i mają na to spore szanse. Tym bardziej, że w najważniejszych meczach wesprze ich zawodnik z…Chin. Choć brzmi to nieco egzotycznie to zawodnik, o którym piszemy może być znany części czytelników, którzy w latach 90-tych interesowali się tenisem stołowym w Piasecznie. Mowa o Xu Kaiu, który kilkanaście lat temu występował w Piasecznie przyczyniając się do dwukrotnego Mistrzostwa Polski zespołu KS Piaseczno. Wtedy Xu Kai zawitał do Piaseczna jako pierwszy Chińczyk występujący w rozgrywkach tenisa stołowego w Polsce. Obecnie Kai jest trenerem reprezentacji Polski Kadetów, dobrze mówi po polsku i nadal świetnie radzi sobie przy pingpongowym stole.

UKS Return Piaseczno z szansami na I ligę

Mecze rundy rewanżowej rozpoczną się w lutym więc najbliższe miesiące przyniosą odpowiedź na pytanie czy piaseczyński zespół stać na wygrywanie w decydującej fazie sezonu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=4962&start=30

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie