Informacje13 stycznia 2015, 18:56,

UKS Return Piaseczno z szansami na I ligę

Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek II ligi mężczyzn w tenisie stołowym, w której występuje drużyna UKS Return Piaseczno. Zespół oparty o klubowych wychowanków uplasował się na wysokim trzecim miejscu, co pozwala z optymizmem patrzeć na zbliżające się play-off. Decydować one będą o awansie do I ligi. Przed tenisistami stołowymi jednak najpierw runda rewanożwa, która zadecyduje o tym z jakimi przeciwnikami przyjdzie się zmierzyć w play off. Tenisiści stołowi z Piaseczna mierzą wysoko. W tym sezonie za cel postawili sobie wywalczenie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej i mają na to spore szanse. Tym bardziej, że w najważniejszych meczach wesprze ich zawodnik z…Chin. Choć brzmi to nieco egzotycznie to zawodnik, o którym piszemy może być znany części czytelników, którzy w latach 90-tych interesowali się tenisem stołowym w Piasecznie. Mowa o Xu Kaiu, który kilkanaście lat temu występował w Piasecznie przyczyniając się do dwukrotnego Mistrzostwa Polski zespołu KS Piaseczno. Wtedy Xu Kai zawitał do Piaseczna jako pierwszy Chińczyk występujący w rozgrywkach tenisa stołowego w Polsce. Obecnie Kai jest trenerem reprezentacji Polski Kadetów, dobrze mówi po polsku i nadal świetnie radzi sobie przy pingpongowym stole.

UKS Return Piaseczno z szansami na I ligę

Mecze rundy rewanżowej rozpoczną się w lutym więc najbliższe miesiące przyniosą odpowiedź na pytanie czy piaseczyński zespół stać na wygrywanie w decydującej fazie sezonu.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=4962&start=30
Informacje11 stycznia 2015, 19:00,

Koncert kolęd w wykonaniu chóru Con Fuoco w Józefosławiu

W imieniu Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Klasycznej Con Fuoco zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru Con Fuoco pod dyrekcją Pana Andrzeja Sochockiego. Koncert odbędzie się w niedzielę 11 stycznia 2015 r. o godz. 19.00 w kościele w Józefosławiu.

Koncert kolęd w wykonaniu chóru Con Fuoco w Józefosławiu

Redakcja, 16 lipca 2019