Informacje15 października 2016, 15:00,

Egzamin praktyczny na kartę rowerową w Konstancinie-Jeziornie

W najbliższą sobotę tj. 15 października 2016 roku, na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Konstancinie-Jeziornie, odbędzie się zaległy egzamin praktyczny na kartę rowerową dla wszystkich uczestników Pikniku Rodzinnego zorganizowanego na początku września przez Straż Miejską. Egzamin praktyczny przeznaczony jest dla tych uczniów, którzy zdali wówczas egzamin z teorii i znajomości przepisów ruchu drogowego.

EGZAMIN PRAKTYCZNY NA KARTĘ ROWEROWĄ W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

W dniu 3 września tego roku w Parku Zdrojowym odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Pana Burmistrza oraz Straż Miejską. Po przeprowadzonych podczas tego spotkania egzaminach z teorii i znajomości przepisów ruchu drogowego z przyczyn technicznych nie odbył się wówczas egzamin praktyczny.

Wszystkich zainteresowanych uczniów, którzy zdecydują się na przystąpienie do egzaminu praktycznego na kartę rowerową zapraszamy wraz z rodzicami w najbliższą sobotę tj 15 października. Miejsce egzaminu to : boisko przy Szkole Podstawowej numer 2 w Konstancinie Jeziornie ulica Stefana Żeromskiego 15 o godzinie 11.00.

Informacje14 października 2016, 15:00,

Konferencja dotycząca rewitalizacji Piaseczna w technice Open Space

14 października 2016 roku w godz. 15:00-19:00 odbędzie się Konferencja dotycząca rewitalizacji Piaseczna w technice Open Space, której celem jest połączenie pomysłów z kapitałem, doświadczenia z innowacją. Piaseczno Miasto Wąskotorowe Rewitalizacja Piaseczna.

KONFERENCJA DOTYCZĄCA REWITALIZACJI PIASECZNA W TECHNICE OPEN SPACE

Fuzja możliwości, synergia działań. Formuła Open Space (OST) zapewnia, że na Twój pomysł i energię znajdzie się miejsce. OST bazuje na samoorganizacji grupy, dzięki czemu spotkanie nie ma przewidywalnego programu, a najwięcej wnoszą sami Uczestnicy: tematy, pomysły i działania, które chcą podjąć. To konferencja, której harmonogram definiujesz Ty. Nie będzie wykładów ekspertów, przydługich przemówień, ani czekania na przerwę. Będzie za to:
• praca w małych grupach;
• czas na prawdziwy dialog i wartościowe dyskusje;
• możliwość swobodnego przemieszczania się pomiędzy grupami;
• przestrzeń na dyskusję nad każdą sprawą, która jest dla Ciebie ważna;
• pisemny raport z każdej grupowej dyskusji.

Data i miejsce: 14 października 2016 r. godz. 15:00 - 19:00. Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Szkolna 14 w Piasecznie (stołówka).
Koszt: Udział w konferencji jest bezpłatny.
Organizatorzy: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.

Informacje i zgłoszenia: rejestracja: kalicinska@piaseczno.eu, lub na miejscu w szkole W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Honoratą Kalicińską 22/756-20-08, kalicinska@piaseczno.eu Dołącz do wydarzenia www.facebook.com/events/303673486681040/ Zapraszamy.

Projekt "Piaseczno - Miasto wąskotorowe" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.