Informacje14 października 2016, 15:00,

Konferencja dotycząca rewitalizacji Piaseczna w technice Open Space

14 października 2016 roku w godz. 15:00-19:00 odbędzie się Konferencja dotycząca rewitalizacji Piaseczna w technice Open Space, której celem jest połączenie pomysłów z kapitałem, doświadczenia z innowacją. Piaseczno Miasto Wąskotorowe Rewitalizacja Piaseczna.

KONFERENCJA DOTYCZĄCA REWITALIZACJI PIASECZNA W TECHNICE OPEN SPACE

Fuzja możliwości, synergia działań. Formuła Open Space (OST) zapewnia, że na Twój pomysł i energię znajdzie się miejsce. OST bazuje na samoorganizacji grupy, dzięki czemu spotkanie nie ma przewidywalnego programu, a najwięcej wnoszą sami Uczestnicy: tematy, pomysły i działania, które chcą podjąć. To konferencja, której harmonogram definiujesz Ty. Nie będzie wykładów ekspertów, przydługich przemówień, ani czekania na przerwę. Będzie za to:
• praca w małych grupach;
• czas na prawdziwy dialog i wartościowe dyskusje;
• możliwość swobodnego przemieszczania się pomiędzy grupami;
• przestrzeń na dyskusję nad każdą sprawą, która jest dla Ciebie ważna;
• pisemny raport z każdej grupowej dyskusji.

Data i miejsce: 14 października 2016 r. godz. 15:00 - 19:00. Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Szkolna 14 w Piasecznie (stołówka).
Koszt: Udział w konferencji jest bezpłatny.
Organizatorzy: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.

Informacje i zgłoszenia: rejestracja: kalicinska@piaseczno.eu, lub na miejscu w szkole W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Honoratą Kalicińską 22/756-20-08, kalicinska@piaseczno.eu Dołącz do wydarzenia www.facebook.com/events/303673486681040/ Zapraszamy.

Projekt "Piaseczno - Miasto wąskotorowe" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Informacje16 października 2016, 19:00,

Pulcyn Hołownia Wars-Songbook - Niedziela z Jazzem w Piasecznie

16 października 2016 roku w godz. 19:00-20:30 zapraszamy na Niedzielę z Jazzem, podczas której wystąpi Bogdan Hołownia oraz Wojciech Pulcyn z projektem Wars-Songbook. Miejsce: sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 20 zł. Zapraszamy!

PULCYN HOŁOWNIA WARS-SONGBOOK - NIEDZIELA Z JAZZEM W PIASECZNIE

Duet tworzony przez Bogdana Hołownię i Wojciecha Pulcyna to wybitna formacja muzyczna łącząca dwie wyjątkowe osobowości artystyczne polskiej sceny jazzowej. Wyróżnia ich minimalistyczne instrumentarium, które pozwala na tworzenie niezwykłych harmonii i uwypuklenie piękna brzmienia fortepianu oraz kontrabasu. Projekt Wars - Songbook to koncert, na który składają się utwory wybitnego polskiego kompozytora Henryka Warsa, w ich świeżych interpretacjach jazzowych. Celem twórców jest przypomnienie dzisiejszym odbiorcom muzyki XX-lecia międzywojennego, tak cennego okresu polskiej kultury i sztuki. Koncert Wars – Songbooktrafia do każdego - od konesera jazzu, po rozpoczynających swoją podróż z tym gatunkiem muzyki. To bardzo wysublimowany repertuar, pełny jednocześnie klasy i wariacji w zakresie interpretacji. Zapraszamy na Niedzielę z Jazzem do Piaseczna.