Informacje26 października 2011, 00:00,

Dziewczyna mojego kumpla obejrzyj film w GOK Janczewice

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza mieszkańców na seans filmowy z GOK w Janczewicach, podczas którego zostanie wyświetlona komedia romantyczna pt.: DZIEWCZYNA MOJEGO KUMPLA. Prezentacja filmu odbędzie się 28 października 2011 roku o godz. 20:00, w filii GOK w Janczewicach, przy ul. Jedności 99 a. Wstęp wolny. Przyjdź do kina w Ośrodku i obejrzyj film Dziewczyna mojego kumpla.

DZIEWCZYNA MOJEGO KUMPLA

Dziewczyna mojego kumpla reż. H. Deutch, USA, 2008, komedia romantyczna z ostrymi dialogami. Odeszła od Ciebie dziewczyna? Umów ją z Tankiem (Dane Cook), a on zgotuje jej emocjonalny dżihad! Po piekielnym wieczorze z randkowym terrorytą wróci w Twoje ramiona i będzie błagać o wybaczenie! Dustin (Jason Biggs), najlepszy przyjaciel Tanka, właśnie dostał kosza od swojej ukochanej Alexis (Kate Hudson). Postanawia jednak nie dawać za wygraną i wzywa na pomoc swojego kumpla. Niezmordowany Tank szybko przekonuje się, że ukochana Dustina nie należy do grzecznych dziewczynek i nawet hardcorowa randka nie jest w stanie jej zrazić. W dodatku budzą się w nim uczucia, które mogą zagrozić reputacji "łamacza serc".

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje15 września 2011, 00:00,

24 września POżEGNANIE LATA w Zawrotnicy Piaseczno

24 września 2011 roku od godz. 20.30 zapraszamy mieszkańców na POżEGNANIE LATA! Jak zawsze balujemy do późnej nocy z DJ Jarekiem Widelcem! W menu jesienne nowości i rozgrzewające drinki! Liczba miejsc ograniczona! Rezerwacja stolików pod nr tel. 665 030 060 Restauracja Zawrotnica znajduje się przy ul. Sienkiewicza 14 (wjazd od ul. Wojska Polskiego), Piaseczno. Zapraszamy! Do zobaczenia.

POżEGNANIE LATA W ZAWROTNICY
autor/źródło: Dorota Swynynka - Restauracja Zawrotnica - www.zawrotnica.pl