Informacje12 lutego 2009, 00:00,

Dzień Zakochanych Walentynki w Klubie Kino Piaseczno

Klub Kino Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na spędzenie Dnia Zakochanych w Klubie. Walentynkowa impreza, odbędzie się w sobotę 14 lutego 2009 roku w Klubie Kino przy ul. Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Walentynki rozpoczną się o godzinie 21:00. Wstęp na imprezę kosztuje 10 zł (single) oraz 10 zł (para 5 zł od osoby). Bilety na sobotnią imprezę, można nabyć w Klubie Kino w Piasecznie.

Walentynki w Klubie Kino Piaseczno

Walentynki to magiczny dzień, kiedy spędzamy czas z drugą połówką, jeśli zaś jej nie masz tym bardziej organizatorzy imprezy zapraszają, bo może właśnie tego dnia ją znajdziesz w Klubie Kino. Podczas imprezy, klimat sali będzie utrzymany w walentynkowym klimacie, a do tego przewidziane zostały przekąski oraz słodycze. Organizatorzy proszą o wzięcie dowodu osobistego lub innego dokumentu, ponieważ alkohol sprzedawany jest od 18 lat. Zapraszamy na Walentynki w Klubie Kino.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje12 lutego 2009, 00:00,

Karnawałowe Boogie-Woogie Bal Karnawałowy dla Dzieci

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl serdecznie zaprasza wszystkie dzieci, na karnawałowe BOOGIE-WOOGIE dla dzieci, które odbędzie się 15 lutego 2009 roku, o godzinie 15:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie. Bilet wstępu kosztuje 10 zł (bilety do kupienia w KDK, ul. Jaworskiego 18 lub w filii KDK, ul. Sobieskiego 6). Serdecznie zapraszamy na Bal Karnawałowy dla dzieci w Konstancinie.

Karnawałowe Boogie-Woogie to zabawa taneczna przeznaczona dla dzieci w wieku 4 do 12 lat. Program wypełniony piosenkami śpiewanymi na żywo, konkursami i ciekawymi zabawami prowadzony będzie przez dwie aktorki. Podczas balu wystąpi także profesjonalna artystka cyrkowa, która przedstawi dwa fragmenty programu cyrkowego – m.in. numer z hula - hopami. Zabawie towarzyszy radosna i pogodna muzyka, która została tak dobrana, aby pobudzała dzieci do aktywności ruchowej i czynnego uczestnictwa w programie, w czym, będą mogli towarzyszyć im rodzice i opiekunowie, dla których także przewidziano ciekawe i zaskakujące zadanie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin