Informacje15 września 2018, 14:00,

Dzień Otwarty Domu Kultury w Konstancinie - Jeziornej

15 września 2018 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Dzień Otwarty Konstancińskiego Domu Kultury. Będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną na najbliższy sezon. Zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. W programie wystawa prac plastycznych, prezentacja sekcji, koncert, warsztaty plastyczne i tkackie oraz spacer dźwiękowy. Nie zabraknie animacji z bańkami mydlanymi oraz kawiarenki przygotowanej przez seniorów. Dzień Otwarty to także czas, by spotkać się i porozmawiać z instruktorami KDK oraz wybrać coś dla siebie. Miejsce: Hugonówka przy ul. Mostowej 15. Wstęp wolny. Zapraszamy.

DZIEŃ OTWARTY DOMU KULTURY W KONSTANCINIE - JEZIORNEJ

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W programie:
- prezentacja sekcji KDK
- wystawa prac
- koncert
- Kawiarenka Seniorów
- bańki mydlane
- warsztaty plastyczne (dla dzieci)
- spacer dźwiękowy (dla dzieci)
- warsztaty tkackie (dla dzieci)
- spotkania z instruktorami
- zapisy na zajęcia

DZIEŃ OTWARTY DOMU KULTURY W KONSTANCINIE - JEZIORNEJ

W programie:
- prezentacja sekcji KDK
- wystawa prac
- koncert
- Kawiarenka Seniorów
- bańki mydlane
- warsztaty plastyczne (dla dzieci)
- spacer dźwiękowy (dla dzieci)
- warsztaty tkackie (dla dzieci)
- spotkania z instruktorami
- zapisy na zajęcia

Informacje11 września 2018, 16:00,

POLSKI WRZESIEŃ 1939R. - SPOJRZENIE PO LATACH - KLUB HISTORYCZNO-PATRIOTYCZNY KONSTANCIN

11 września 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Klubu Historyczno-Patriotycznego w Konstancinie nt.: Polski Wrzesień 1939r. - Spojrzenie po latach. Miejsce: KDK, Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Klub Historyczno-Patriotyczny w Konstancinie powstał z inicjatywy mieszkańców, w ramach budżetu obywatelskiego. Jego działalność to otwarte spotkania, których celem jest przybliżanie historii Polski i jej bohaterów, ze szczególnym uwzględnieniem historii Konstancina-Jeziorny i okolic. Spotkania będą miały urozmaiconą formę: filmy, wystawy, prelekcje historyków, kombatantów i świadków wydarzeń historycznych. W ramach klubu będą przygotowywane również krótkie reportaże filmowe o miejscach lub ludziach ważnych w gminie Konstancin-Jeziorna w kontekście historycznym. Kolejne spotkania będą się odbywać co miesiąc w każdy drugi wtorek miesiąca. Koordynatorem Klubu jest Witold Rawski.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie