Informacje22 marca 2015, 12:00,

Dzień Modelarza w Górze Kalwarii

22 marca 2015 roku w Kalejdoskopie Kultury w godz. od 12:00 do 17:00 odbędzie się Dzień Modelarza. Będzie to pierwsza taka wystawa w Górze Kalwarii a na niej: modele lotnicze, militarne, samochodowe, autobusowe oraz inne atrakcje. Zapraszamy! Wstęp wolny.

Dzień Modelarza w Górze Kalwarii

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=10999
Informacje22 marca 2015, 14:30,

Kraina Zabawek TEN teatr - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

22 marca 2015 roku w godz. 14.30 i 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela w Piasecznie, podczas którego wystąpi TEN teatr i przedstawi spektakl pt.: Kraina Zabawek. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, Kościuszki 49. Dorośli i dzieci cena biletu 10 zł.. Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Piasecznie.

Kraina Zabawek TEN teatr - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

Dwa elfy z zaczarowanego lasu znajdują na swojej polanie małego bardzo smutnego pajacyka. Kiedy okazuje się, że się pajacyk się zgubił elfy próbują go pocieszyć i odnaleźć jego dom. Docierają do niezwykłej krainy, gdzie spotykają się wszystkie porzucone i zagubione zabawki. Dzieci z widowni będą miały okazję wcielić się w różne postaci z Krainy Zabawek a muzyka grana na żywo pozwoli na uruchomienie wyobraźni i da możliwość do wspólnych twórczych działań. SCENARIUSZ I REŻYSERIA - Ewa Szawłowska AKTORZY - Ewa Szawłowska, Krzysztof Plewako - Szczerbiński FORTEPIAN - Monika Polaczek - Przestrzelska

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1292&start=105