Informacje26 maja 2015, 11:00,

Dzień Mamy Karmiącej - Akcja Mlekoteka w Józefosławiu

Z okazji Tygodnia Promocji Karmienia Piersią w dniu 26 maja 2015 r. w Józefosławiu odbędzie się spotkanie w ramach ogólnopolskiej akcji Mlekoteka. Celem akcji jest promocja karmienia piersią, a dla uczestników wydarzenia przygotowano wiele atrakcji związanych z tym tematem. Miejsce: zielony skwerek z placem zabaw przy Carrefour, ul. Julianowska 67a w Józefosławiu.

Dzień Mamy Karmiącej - Akcja Mlekoteka w Józefosławiu

Podczas spotkania będzie można zadawać pytania promotorowi karmienia piersią, spotkać się z Międzynarodowym Konsultantem Laktacyjnym i pediatrą oraz z Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym. Przygotowano także zajęcia ruchowe np. ćwiczenia z wózkiem z Magdaleną Bargieł, lokalną inicjatorką Wózkowalkingu. Uczestnicy usłyszą także o faktach i mitach na temat diety i leków dla mam karmiących piersią oraz o wartościach mleka kobiecego.Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno.

Program:
11:00 Wózkowalking- poranna gimnastyka z Magdaleną Bargieł
11:30 Niezwykłe wartości mleka kobiecego - Katarzyna Raczek-Pakuła, Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny, pediatra
Poza tym:
- Fakty i mity na temat diety i leczenia mam karmiących piersią - Ewa Wietrak, promotor karmienia piersią, farmaceutka
- Udany start na mlecznej drodze - Ola Niedbalska, Stworzone by rodzić - doula i promotor karmienia piersią
- konkursy z niespodziankami od: Baby Things, Angelka Photography, Femaltikera i Cocomilo
- degustacja nowinki, wśród preparatów wspierających laktację - Femaltiker to suplement na bazie słodu jęczmiennego, który ma pozytywny wpływ na produkcję mleka
Czekać będą na Was także niespodzianki z okazji Dnia Matki.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11152
Informacje29 maja 2015, 19:30,

Świeczowisko noł Parasol w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się 29 maja 2015 roku, o godzinie 19.30 w Centrum Kultury (Tadeusza Kościuszki 49). Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na Świeczowisko noł Parasol w Piasecznie.

Świeczowisko noł Parasol w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019