Informacje29 maja 2015, 19:30,

Świeczowisko noł Parasol w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się 29 maja 2015 roku, o godzinie 19.30 w Centrum Kultury (Tadeusza Kościuszki 49). Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na Świeczowisko noł Parasol w Piasecznie.

Świeczowisko noł Parasol w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=3329&start=30
Informacje30 maja 2015, 10:00,

Wielki piknik rodzinny Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zespół Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie zaprasza w sobotę, 30 maja 2015 roku na wielki piknik rodzinny. Atrakcji będzie co niemiara. Występy artystyczne, warsztaty plastyczne, pokazy sportowe oraz liczne konkursy - to tylko niektóre z nich. Piknik rodzinny w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Wojewódzkiej 12 to już tradycja. Nauczyciele, uczniowie, rodzice i mieszkańcy Konstancina-Jeziorny w tym roku spotkają się już po raz jedenasty. Start imprezy o godz. 10. Warto przyjść, bo każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Serdecznie zapraszamy!

Wielki piknik rodzinny Konstancin

W programie m.in.: warsztaty plastyczne; pokazy sportowe - judo, karate i fitness; występy zespołów - instrumentalnego i tanecznego; porady - finansowe, turystyczne, szkoleniowe psów i dietetyków. Podczas festynu wystąpi też chór. Będzie można również usiąść za kierownicą wozu strażackiego, samochodu straży miejskiej, terenówki i auta sportowego. Nie zabraknie stoisk ze zdrową żywnością i rękodziełem artystycznym. Przez cały dzień czynna będzie też kawiarenka, w której kupimy naleśniki, lody i świeże soki. Na małych czekają konkursy z nagrodami, gry i zagadki. Natomiast dorośli wykonają bezpłatnie badania profilaktyczne. 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=6780

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie