Informacje31 maja 2012, 00:00,

Dzień Kultury Japonii w KDK Konstancin-Jeziorna

Internetowa galeria ceramiki japońskiej Wabi-Style.pl oraz szkoła języka japońskiego Kakehashi, zapraszają na czerwcowe spotkanie z kulturą Japonii, które odbędzie się 2 czerwca 2012 roku od godz. 17.00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Sobieskiego 6. Wstęp wolny. Podczas sobotniego wieczoru będzie można poczuć magię kultury japońskiej wszystkimi zmysłami. Zapraszamy!

DZIEń KULTURY JAPONII W KDK KONSTANCIN-JEZIORNA

W programie znajdą się między innymi: wystawa ceramiki japońskiej oraz polskich rękodzieł w stylu japońskim, spektakl teatralny pt. Czerwone liście klonu – jedno z klasycznych dzieł japońskich, prezentacja grafik inspirowanych Japonią, prezentacja obrazów malowanych na papierze ryżowym japońską techniką sumi-e, pokaz zdjęć, relacje z podróży po Japonii wraz z pokazem slajdów oraz koncert na tradycyjnym japońskim instrumencie koto. Oprawę tego niezwykłego wydarzenia będzie tworzyć nastrojowa muzyka japońska. Razem przenieśmy się na kilka godzin w świat ulotnego piękna, zwiewnych kimon i niezapomnianych widoków!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje31 maja 2012, 00:00,

Piknik Rodzinny Szkolny w ZSP3 Gołków

Rada Rodziców Zespołu Szkół im. Tadeusza Zawadzkiego Zośki zaprasza na III edycję PIKNIKU RODZINNEGO. Impreza odbędzie się w sobotę 2 czerwca 2012 roku w godzinach od 10.00 do 14.00, na terenie Zespołu Szkół przy ul. Głównej 50 w Gołkowie. W programie pikniku miedzy innymi: wystawy, pokazy, pyszne jedzonko, gry i zabawy dla dzieci i rodziców, aukcja prac plastycznych i innych przedmiotów. Pyszne jedzonko na Piknik Rodzinny w tym roku będzie dziełem restauracji "W Małym Dworku". Serdecznie zapraszamy.

Piknik Rodzinny Szkolny w ZSP3 Gołków

W czasie PIKNIKU W GO£KOWIE, będzie można stać się szczęśliwym posiadaczem wielu naprawdę interesujących przedmiotów z autografami i dedykacjami znanych i lubianych prezenterów, dziennikarzy , aktorów i innych postaci związanych ze światem mediów, sztuki oraz sportu. Licytować będzie można : koszulkę siatkarza Krzysztofa Ignaczaka , bluzę z autografami polskich siatkarek, autografy członków zespołu WILKI na kubku z logo naszej szkoły, albumy z autografami i zdjęciami uczestników programu X-FACTOR, kubek z autografem aktora Mariana Opani i wiele, wiele innych. Wszystkie zgromadzone środki finansowe zostaną przeznaczone na rozbudowę placu zabaw o ściankę wspinaczkową dla starszych dzieci i inne potrzeby dzieci i młodzieży naszej szkoły.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno