Informacje14 października 2013, 00:00,

DZIEń EDUKACJI NARODOWEJ W PIASECZNIE

W piątek 11 października 2013 roku podczas spotkania z dyrektorami i nauczycielami piaseczyńskich szkół i przedszkoli burmistrz Zdzisław Lis wręczył nagrody oraz nominacje zawodowe na wyższe stopnie nauczycielskie. Dyrektor Gimnazjum Nr 1 Dariusz Nowak jako gospodarz tegorocznej uroczystości przywitał zgromadzonych gości, a następnie oddał głos młodzieży, która przygotowała część artystyczną przedstawiając krótkie skecze kabaretowe zaczerpnięte z codziennego życia szkolnego.

DZIEń EDUKACJI NARODOWEJ W PIASECZNIE

Po części artystycznej burmistrz Zdzisław Lis złożył wszystkim pracownikom piaseczyńskiej oświaty serdeczne podziękowania za ich zaangażowanie oraz trud codziennej pracy pedagogicznej i wychowawczej.

DZIEń EDUKACJI NARODOWEJ W PIASECZNIE

Na koniec burmistrz wraz z panią dyrektor Zespołu Ekonomiczno Administracyjnego Szkół Edytą Woźniak wręczyli nagrody dyrektorom placówek oświatowych i wyróżnionym nauczycielom oraz przyjęli ślubowanie złożone przez nauczycieli, którzy w tym roku uzyskali awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego.

autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje15 października 2013, 00:00,

Bezpłatna mammografia w Górze Kalwarii

16 października 2013 roku w godz. 9.00-17.00 przed Urzędem Miejskim w Górze Kalwarii podstawiony będzie Mammombus. Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Kobiety nie mieszczące się w tym przedziale mogą wykonać ją odpłatnie. Rejestracja i informacja pod nr tel.: (85) 676-03-32 lub (85) 676-13-22. Organizatorzy proszę o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz poprzednie badanie mammograficzne. Zapraszamy na bezpłatne badania w Górze Kalwarii.

BEZP£ATNA MAMMOGRAFIA W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria