Informacje28 maja 2009, 00:00,

Dzień Dziecka zawody wędkarskie dla dzieci w Jeziorzanach

Burmistrz Gminy Tarczyn, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie i Koło Wędkarskie SUM serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na otwarte zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Zbiórka i rejestracja uczestników na łowisku SUM w Jeziorzanach, odbędzie się w najbliższą niedzielę 31 maja 2009 roku o godz. 7:00. Najlepsi wędkarze otrzymają cenne nagrody. Serdecznie zapraszamy na zawody wędkarskie dla dzieci.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje28 maja 2009, 00:00,

Szlakiem Czarnego Szlaku z Klubem Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: SZLAKIEM CZARNEGO SZLAKU. Tym razem odwiedzicie zaprzyjaźnioną lodziarnię, spotkacie sarny w Lesie Chojnowskim, odwiedzicie echo w Wielkim Dole, zrosi Was słony deszczyk solanki a jak czas pozwoli to nawet pogracie w golfa. Są chętni? Nie traćcie czasu i jedzcie na wycieczkę rowerową! :-)

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 31 maja 2009 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno