Informacje28 maja 2009, 00:00,

Szlakiem Czarnego Szlaku z Klubem Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: SZLAKIEM CZARNEGO SZLAKU. Tym razem odwiedzicie zaprzyjaźnioną lodziarnię, spotkacie sarny w Lesie Chojnowskim, odwiedzicie echo w Wielkim Dole, zrosi Was słony deszczyk solanki a jak czas pozwoli to nawet pogracie w golfa. Są chętni? Nie traćcie czasu i jedzcie na wycieczkę rowerową! :-)

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 31 maja 2009 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje26 maja 2009, 00:00,

Muzyka Fryderyka Chopina przed UMiG Góra Kalwaria

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria poinformował, że w piątkowe popołudnie 29 maja 2009 roku przed ratuszem miejskim w Górze Kalwarii, będzie można posłuchać muzyki Fryderyka Chopina. Godzinny koncert organizowany w ramach projektu CHOPIN PRZYJECHA£, rozpocznie się o godz. 19:00. Na scenie przed magistratem będzie można usłyszeć m.in. słynnego poloneza As-dur i balladę F-dur. Na fortepianie zagra utalentowany Radosław Kominek. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy mieszkańców na posłuchanie muzyki Fryderyka Chopina w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria