Informacje4 czerwca 2017, 10:00,

DZIEŃ DZIECKA W KONSTANCINIE 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 czerwca 2017 roku o godz. 12:00 odbędzie się Dzień Dziecka w Konstancinie. Miejsce: Park Zdrojowy Konstancin. Zapraszamy na niedzielne Spotkanie z przygodą. Czekamy na małe, średnie i te całkiem duże dzieci w Parku Zdrojowym. Specjalnie z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji.

DZIEŃ DZIECKA W KONSTANCINIE 2017

Zapraszamy do Parku Zdrojowego gdzie będzie na Was czekała Pipi Pończoszanka na pirackim statku, Młodzi Wojownicy oraz Bajkostwory ze świata opowieści. Przybijecie piątkę z Minionkami. Będzie okazja do tańca w rytm najfajniejszych piosenek z bajek Disneya oraz obejrzeć spektakl o niezwykłych przygodach Baltazara Bąbki. To jeszcze nie koniec atrakcji. Mamy dla Was pokaz akrobacji na rowerach i warsztaty. Nie zabraknie dmuchańców, animacji sportowych, stoisk handlowych i gastronomicznych.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje30 maja 2017, 12:31,

Rekordowe inwestycje na terenie powiatu piaseczyńskiego 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Na sesji 26 maja 2017 roku radni zatwierdzili, wprowadzone na wniosek Zarządu, zmiany budżetowe. Nakłady na inwestycje wzrosną o ponad 6 mln zł, a łączne wydatki na ten cel przekroczą 44 mln zł. Oznacza to kolejny rekord, ponieważ tak dużych nakładów inwestycyjnych nie było jeszcze nigdy.

REKORDOWE INWESTYCJE NA TERENIE POWIATU PIASECZYŃSKIEGO 2017

Zmiany umożliwiają zrealizowanie 8 nowych zadań oraz dofinansowanie 11 wcześniej zaplanowanych. Dzięki zwiększonym środkom wykonana zostanie dokumentacja 4 dróg powiatowych, rozpocznie się modernizacja Zespołu Szkół Specjalnych w Łbiskach oraz przebudowa Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii.

Wkrótce rozpocznie się również remont drugiego piętra dawnego budynku łączności przy ul. Dominikańskiej w Górze Kalwarii - właśnie zabezpieczono środki na wykonanie niezbędnej dokumentacji. Po remoncie znajdzie się tam filia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Dobra wiadomość dla podopiecznych Domów Dzieci w Pęcherach! Już niedługo doczekają się tak potrzebnego samochodu. Przeznaczono na ten cel 100 tys. zł.

- Zwiększenie wydatków na inwestycje było możliwe dzięki środkom z Unii Europejskiej oraz dzięki dotacji z budżetu państwa - tłumaczy Ksawery Gut, członek Zarządu Powiatu odpowiedzialny za inwestycje. - Cieszę się, że się udało. Praca wre i widać to gołym okiem. W planie inwestycyjnym Powiatu znajdują się aż 52 zadania.

​Biuro Promocji Powiatu Piaseczyńskiego
 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie