Informacje31 marca 2014, 00:00,

Dysproporcje w rozwoju Gminy Lesznowola

Stowarzyszenie Niezależne Porozumienie Mieszkańców w ramach cyklu "Samorząd XXI w." zaprasza na debatę pt. "Dysproporcje w rozwoju Gminy Lesznowola". Spotkanie odbędzie się 4 kwietnia 2014 roku o godz. 19:00 w Restauracji Bazylia przy ul. Łączności 1B w Łazach.

DEBATA DYSPROPORCJE W ROZWOJU GMINY LESZNOWOLA
autor/źródło: Kamil Myszyński - Stowarzyszenie Niezależne Porozumienie Mieszkańców

Informacje28 marca 2014, 00:00,

Romeo i Julia przedstawienie teatralne Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza do obejrzenia przedstawienia teatralnego pt.: Romeo i Julia, przygotowanego przez uczniów Gimnazjum w Pamiątce w ramach projektu Pamiątka goes to London. Przedstawienie będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę 30 marca 2014 roku o godz. 14.00. Miejsce: GOK przy ul. Księdza Czesława Oszkiela 3 w Tarczynie. Spektakl w języku angielskim. Wstęp wolny - datki na dofinansowanie wycieczki uczniów do Londynu. Zapraszamy na przedstawienie Romeo i Julia.

Romeo i Julia przedstawienie teatralne Tarczyn
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn