Informacje7 stycznia 2009, 00:00,

Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na spotkanie w Exploris


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Dyskusyjny Klub Filmowy serdecznie zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę 10 stycznia 2009 roku, o godzinie 18:00 w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Exploris przy ul. Przebudzenia Wiosny 32 w Zalesiu Górnym. Podczas spotkania, będzie możliwość obejrzenia dwóch filmów, dotyczących 1968 roku. Pierwszym będzie film Milosa Formana "Hair", drugim "Marcowe migdały" Radosława Piwowarskiego. Naszym gościem będzie Grzegorz Górny - twórca magazynu i programu telewizyjnego "Fronda". Serdecznie zapraszamy na spotkanie DKF w Exploris.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje8 stycznia 2009, 00:00,

I Otwarty Przegląd Kolęd i Pastorałek w ZSP w Mrokowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zespół Szkół Publicznych w Mrokowie serdecznie zaprasza do udziału w I Otwartym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 11 stycznia 2009 roku o godz. 16:00 w szkole w Mrokowie. Celem organizatorów jest zachęcanie lokalnej społeczności do wspólnego muzykowania i śpiewania, stwarzanie okazji do odkrywania i poznawania talentów muzycznych w najbliższym otoczeniu oraz propagowanie i kultywowanie staropolskich tradycji świątecznych.

Hej kolędo leć... to motto przewodnie wieczoru, podczas którego wszyscy chętni mogą zaprezentować swój dorobek artystyczny wykonując kolędę lub pastorałkę. Organizatorzy, do udziału zapraszają: solistów, duety, zespoły wokalne, zespoły wokalno- instrumentalne, chóry i schole z terenu Gminy Lesznowola. Grupy mogą reprezentować szkoły, parafie, organizacje młodzieżowe, GOK, świetlice środowiskowe lub uczestników indywidualnych. Dodatkowych informacji związanych z organizacją imprezy udziela Agata Walczak nauczyciel muzyki w ZSP w Mrokowie - tel. 022 756-15-55
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie